tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kuba Przygoński wystartuje samochodem w Dakarze 2016
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kuba Przygoński wystartuje samochodem w Dakarze 2016

Autor: Beavis 2015.05.24, 13:11 Drukuj

Podczas konferencji prasowej ASO Kuba Przygoński oznajmił, że w Dakarze 2016 wystartuje samochodem.

W zeszły piątek w Warszawie odbyła się konferencja prasowa podczas której Kuba Przygoński, zawodnik Orlen Teamu, oznajmił, że w Dakarze 2016 wystartuje samochodem. To dość spora niespodzianka - w ostatnich latach Przygoński z sukcesami startował w klasie motocykli. Z drugiej strony to także logiczny krok Kuby, który w zeszłym roku uległ poważnej kontuzji kręgosłupa (które mocno ograniczyła jego zapędy w walce o podium).

__________________________________________

Przygoński przyznał, że musiał zwlekać z podaniem tej informacji i nadal nie może zdradzić szczegółów dotyczących samochodu którym wystartuje. Z racji tego, że zostaje on pod skrzydłami Orlen Teamu i jest mocno związany z Toyotą, możemy być prawie pewni, że będzie to Toyota Hilux przygotowywana przez Belgów z Overdrive. 

Wynika z tego, że w Dakarze 2016 Orlen Team wystawi aż trzy załogi w samochodach (Dąbrowski-Czachor, Małysz-Marton i Przygoński z pilotem), Rafała Sonika w kategorii quadów oraz motocyklistę Kubę Piątka. Czy do tego ostatniego dołączy drugi zawodnik? Nie zapominajmy, że przez Orlen wspierany jest także Tadek Błażusiak, który przymierzał się już do rajdów długodystansowych, a w tym roku oznajmił, że rezygnuje z endurocrossu na rzecz extreme enduro i "innych, ciekawych imprez". 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę