tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kuba Przygoński wystartuje samochodem w Dakarze 2016

Kuba Przygoński wystartuje samochodem w Dakarze 2016

Autor: Beavis 2015.05.24, 13:11 Drukuj

Podczas konferencji prasowej ASO Kuba Przygoński oznajmił, że w Dakarze 2016 wystartuje samochodem.

W zeszły piątek w Warszawie odbyła się konferencja prasowa podczas której Kuba Przygoński, zawodnik Orlen Teamu, oznajmił, że w Dakarze 2016 wystartuje samochodem. To dość spora niespodzianka - w ostatnich latach Przygoński z sukcesami startował w klasie motocykli. Z drugiej strony to także logiczny krok Kuby, który w zeszłym roku uległ poważnej kontuzji kręgosłupa (które mocno ograniczyła jego zapędy w walce o podium).

Przygoński przyznał, że musiał zwlekać z podaniem tej informacji i nadal nie może zdradzić szczegółów dotyczących samochodu którym wystartuje. Z racji tego, że zostaje on pod skrzydłami Orlen Teamu i jest mocno związany z Toyotą, możemy być prawie pewni, że będzie to Toyota Hilux przygotowywana przez Belgów z Overdrive. 

Wynika z tego, że w Dakarze 2016 Orlen Team wystawi aż trzy załogi w samochodach (Dąbrowski-Czachor, Małysz-Marton i Przygoński z pilotem), Rafała Sonika w kategorii quadów oraz motocyklistę Kubę Piątka. Czy do tego ostatniego dołączy drugi zawodnik? Nie zapominajmy, że przez Orlen wspierany jest także Tadek Błażusiak, który przymierzał się już do rajdów długodystansowych, a w tym roku oznajmił, że rezygnuje z endurocrossu na rzecz extreme enduro i "innych, ciekawych imprez". 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę