tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kosmiczna odzież termiczna Redline Outlast

Kosmiczna odzież termiczna Redline Outlast

Autor: Artykuł sponsorowany 2017.12.05, 09:40 Drukuj

Choć brzmi to może abstrakcyjnie, do produkcji odzieży termicznej Redline Outlast zastosowano kosmiczną technologię… Mowa tu o wyjątkowym materiale, który opracowano specjalnie dla NASA, na potrzeby astronautów.

Słowem-kluczem, w przypadku tego tajemniczego materiału o nazwie Outlast, jest termoregulacja. Chodzi o to, aby kumulować przy ciele odpowiednią ilość ciepła, ale jednocześnie sprawnie odprowadzać z powierzchni ciała pot. Najważniejsze to nie dopuścić, aby pot się skroplił (jak ma to miejsce w przypadku zwykłej, bawełnianej koszulki). Właściwa równowaga termiczna zapewnia pełen komfort niezależnie od tego, czy w otoczeniu jest akurat zimno, czy gorąco… I właśnie do tego służy termiczny Outlast firmy Redline.  

Najlepsza kurtka nie pomoże

Jeśli dojdzie do sytuacji, w której pot skropli się na koszulce, nawet najlepsza i najdroższa kurtka, wyposażona w super membranę już nam nie pomoże. Skroplony pot zostaje uwięziony po kurtką i zaczyna na nas wysychać, co po pierwsze powoduje poważny dyskomfort, po drugie może łatwo doprowadzić do przeziębienia. Dlatego uzupełnieniem każdej odzieży wierzchniej wyposażonej w membranę powinna być odpowiednia bielizna termiczna, jak np. ta z serii Redline Outlast.

Opinia redaktora naczelnego Ścigacz.pl:

Powiedziano mi, że ten komplet bielizny termoaktywnej wykonano z materiału, który został opracowany na potrzeby astronautów… Zabrzmiało tak kosmicznie, że dałem się namówić. I nie żałuję, bo komplet służy mi dzielnie już trzeci sezon z rzędu, podejmując w tym czasie różnego typu misje. Wśród nich były nie tylko misje motocyklowe (w tym turystyczne i sportowe), ale też narciarskie, quadowe, rowerowe, a nawet gimnastyczne... Materiał sprawnie odprowadza pot z powierzchni skóry, a gdy zajdzie taka potrzeba, zatrzymuje ciepło. W trudnych, zmiennych warunkach sprawdza się bez zarzutu i robi dokładnie to, czego oczekuję od termoaktywnej odzieży, tzn. jest naprawdę termoaktywna, a nie tylko z nazwy... ~Barry  

Od stóp po szyję

Do wyboru w kolekcji Redline Outlast są nie tylko koszulki (z krótkim i długim rękawem) oraz spodnie (zwane również kalesonami…), ale też bokserki i kominiarki. W kolekcji znajdziecie również ocieplacze szyi i kolan. Pasy nerkowe, a nawet Outlast Body - czyli termoregulacyjne śpioszki dla dziecka! Sprawdźcie aktualną kolekcję Redline, która tej jesieni przeszła metamorfozę! To również świetny pomysł na prezent!

Na cztery pory roku

Jeśli myślisz, że odzież termiczna Redline Outlast nadaję się tylko na motocykl, to jesteś w błędzie. Po sezonie, jako pierwsza warstwa, doskonale sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. Jako bielizna codzienna, jako odzież rowerowa, fitnessowa, narciarska i podczas wszelkich aktywności fizycznych, kiedy chcesz zadbać o swój komfort termiczny. Bielizna jest świetnie dopasowana do ciała i nie krępuje ruchów. Oczywiście dostępna jest w szerokiej palecie rozmiarów.

Odzież termiczną Relidne Outlast kupisz teraz w najlepszej cenie na rynku bezpośrednio w SKLEPIE ŚCIGACZA.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę