tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konkurs motocyklowy dla modziey w Zduskiej Woli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konkurs motocyklowy dla modziey w Zduskiej Woli

Autor: Piotr Barry Barya 2018.05.25, 13:22 3 Drukuj

Z inicjatywy Jarka Cieślaka - nauczyciela w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli, przy wsparciu licznych sponsorów i darczyńców, już po raz IV zorganizowano konkurs motocyklowy "Bezpiecznie i z głową na dwóch kołach".

Konkurs dla młodzieży składał się z części teoretycznej (egzamin pisemny z wiedzy dotyczącej motocykli, przepisów ruchu drogowego itp.) oraz części praktycznej (jazda sprawnościowa motocyklem po placu). Poza samym konkursem pojawiły się również atrakcje towarzyszące, jak pokaz mody motocyklowej, realizowany z udziałem uczniów, a nawet nauczycieli, wykłady, czy pokazy Gymkhany, dzięki uprzejmości zawodnika - Piotrka Ślęzaka. Pogoda dopisała, humory również!

NAS Analytics TAG

Ścigacz.pl objął patronat medialny nad imprezą. W czwartek 24 maja pojawiliśmy w ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli, żeby osobiście poznać organizatorów i przede wszystkim zgromadzoną młodzież, zarażoną już ogromną pasją do motocykli. Poniżej możecie podejrzeć krótką transmisję z tego jakże pozytywnego wydarzenia, którą prowadziliśmy na żywo, na naszym facebooku:

Takie inicjatywy i tego rodzaju imprezy pełnią niezwykle ważne zadanie i ogromnie nas cieszą. Pomyślcie tylko, o ile piękniejszy byłby nasz motocyklowy świat, gdyby w każdym mieście, przynajmniej w jednej szkole, znalazł się ktoś taki, jak Jarek Cieślak z ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli. Nauka przez zabawę, miłe urozmaicenie czasu, wymiana doświadczeń, międzypokoleniowe porozumienie i szersze spojrzenie na bezpieczeństwo oraz motocykle - dokładnie tego nam potrzeba!

Gratulujemy organizatorom wspaniałego pomysłu i wytrwałości w realizacji celu, a młodzieży motocyklowej pasji no i… takiego nauczyciela!

Warto również wspomnieć o wszystkich sponsorach i darczyńcach, bez których impreza nie mogłaby się odbyć: Karton Polska, Ośrodek Szkolenia kierowców "Ania", Ośrodek Szkolenia Kierowców Majchrzak, Inter Motors Zduńska Wola, WORD Sieradz, Adrenalina Yamaha, Vorster, Brubeck, Fortuna, Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, Restauracja Secesja, Cukiernia Pokora & Witczak, Piekarnia Grejdi, Firma UTK z Czechów oraz lokalne, zaprzyjaźnione media (nasze.fm).

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor:Go 07/06/2018 14:02

Gratuluje inicjatywy.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr