tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konkurs Honda Garage Dreams - 13 sposobów na CB1000R NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konkurs Honda Garage Dreams - 13 sposobów na CB1000R

Autor: Janusz Bębenek 2019.03.17, 10:24 Drukuj

Na Półwyspie Iberyjskim trwa właśnie konkurs Garage Dreams na najlepszego customa na bazie CB1000R. Wzięło w nim udział 13 dealerów Hondy z Portugalii, kontynentalnej Hiszpanii oraz Balearów, którzy przedstawili skrajnie różne, ale w każdym przypadku bardzo efektowne wizje tego motocykla.

Bardzo lubimy konkursy customizacyjne, przeprowadzane dla jednej marki motocykli czy wręcz konkretnego modelu, takie jak Ducati Custom Rumble czy Bitwa Królów H-D. Rywalizacja z użyciem tej samej lub podobnej bazy pozwala porównać prawdziwy potencjał uczestniczących w niej warsztatów, a efekty końcowe są bardzo interesujące - jeden model motocykla może mieć skrajnie różne oblicza.

__________________________________________

Dealerzy Hondy z Półwyspu Iberyjskiego biorą właśnie udział w konkursie Garage Dreams na najlepszego customa na bazie CB1000R. Zgłoszono do niego 13 projektów, pokazujących stylowego nakeda z rodziny "Neo Sports Cafe" w efektownych wcieleniach - od sportowych i łobuzerskich, przez lekko offroadowe, po postapokaliptyczne.

Naszym faworytem jest Monkey Kong, przygotowany przez dealera z Majorki, upodabniający potężnego CB1000R do sympatycznego, filigranowego Monkeya. Wszystkie projekty możecie obejrzeć w obszernych galeriach na oficjalnej stronie konkursu Honda Garage Dreams.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę