tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB190SS - powrót do korzeni

Honda CB190SS - powrót do korzeni

Autor: Janusz Bębenek 2019.03.14, 12:31 Drukuj

Chiński oddział Hondy zaprezentował bardzo ciekawie wyglądający model CB190SS. Chociaż nie będzie on raczej oferowany w Europie, to pokazuje kierunek, w jakim może podążać rozwój serii CB przeznaczonej na rynki zachodnie.

Premierowa CB190SS jest kolejną wersją CB190R, czyli dość agresywnie wystylizowanego nakeda, oferowanego w Azji z chłodzonym powietrzem silnikiem o pojemności 184 cm3. Litery SS w symbolu nawiązują do klasycznych modeli Hondy, takich jak CB400SS. Mamy tu więc szprychowe koła i "vintage’ową" kanapę z materiału imitującego skórę, chciaż zachowano współczesne komponenty, takie jak odwrócony widelec i system ABS.

Przykład tego motocykla pokazuje, w jakim kierunku może pójść rozwój dobrze znanej na zachodzie rodziny "Neo Sports Cafe", do której należą w tej chwili cztery modele: CB125R, CB300R, CB650R i CB1000R. Moda na styl retro nie przemija i klienci mogą oczekiwać bardziej rasowych maszyn w tej konwencji. Honda CB1000SS? Brzmi zachęcająco.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę