tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB190SS - powrót do korzeni
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB190SS - powrót do korzeni

Autor: Janusz Bębenek 2019.03.14, 12:31 Drukuj

Chiński oddział Hondy zaprezentował bardzo ciekawie wyglądający model CB190SS. Chociaż nie będzie on raczej oferowany w Europie, to pokazuje kierunek, w jakim może podążać rozwój serii CB przeznaczonej na rynki zachodnie.

Premierowa CB190SS jest kolejną wersją CB190R, czyli dość agresywnie wystylizowanego nakeda, oferowanego w Azji z chłodzonym powietrzem silnikiem o pojemności 184 cm3. Litery SS w symbolu nawiązują do klasycznych modeli Hondy, takich jak CB400SS. Mamy tu więc szprychowe koła i "vintage’ową" kanapę z materiału imitującego skórę, chciaż zachowano współczesne komponenty, takie jak odwrócony widelec i system ABS.

~~~~~------~~~~~

Przykład tego motocykla pokazuje, w jakim kierunku może pójść rozwój dobrze znanej na zachodzie rodziny "Neo Sports Cafe", do której należą w tej chwili cztery modele: CB125R, CB300R, CB650R i CB1000R. Moda na styl retro nie przemija i klienci mogą oczekiwać bardziej rasowych maszyn w tej konwencji. Honda CB1000SS? Brzmi zachęcająco.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę