tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klocki hamulcowe TRW z nowym, rewolucyjnym materiaem ciernym SRT
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Klocki hamulcowe TRW z nowym, rewolucyjnym materiaem ciernym SRT

Autor: Informacja prasowa 2018.06.28, 15:40 Drukuj

Nowy materiał cierny SRT (Sinter Road & Track) firmy TRW umożliwił stworzenie doskonałych klocków hamulcowych, świetnie sprawdzających się w jeździe drogowej jak i do amatorskiego wykorzystania na torze (Track Days).

Co tworzy nowe klocki hamulcowe TRW?

NAS Analytics TAG

W procesie produkcji klocków SRT wykorzystano technologię, w której mieszanka elementu ciernego, wykonana ze spieku metalowego, jest nanoszona na płytkę NRS w wyniku indukcji elektrycznej. W efekcie struktura okładziny jest jednolita i zapewnia niezmienny współczynnik tarcia aż do zużycia warstwy hamującej.

Stabilny, równomierny docisk, hamowanie bez zmiany wydajności, nawet przy wyjątkowo dużych obciążeniach termicznych, oraz cicha praca przekonają każdego, nawet najbardziej wymagającego motocyklistę.

Za sprawą opatentowanej technologii NRS uszkodzenie powierzchni ciernej jest niemożliwe, nawet podczas jazdy sportowej oraz w skrajnych warunkach termicznych powstałych np. podczas długich zjazdów górskich. Ponadto płytka NRS ma specjalny kształt, wzmacniający połączenie z warstwą cierną, uniemożliwiający jej rozwarstwienie, a tym samym uszkodzenie klocków.

To wszystko powoduje, że klocki SRT Sinter Road & Track firmy TRW zapewnią maksymalne bezpieczeństwo, trwałość i skuteczność w ekstremalnych warunkach jazdy. Posiadają homologację ABE i mogą współpracować z oryginalnymi tarczami hamulcowymi motocykla, jak i tarczami marki TRW, przez co wydają się wymarzonym produktem dla każdego motocyklisty, od budowniczego customów, po miłośników dynamicznej jazdy pojazdami sportowymi.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr