Kingway pojedzie w WMMP
W nadchodz±cym sezonie w klasie Superstock 600 Radek Skalmierski i Daniel Kuchnia reprezentować będ± barwy Kingway
W nadchodz±cym sezonie firma Kingway Motor Poland zdecydowała się zadebiutować w WMMP. Największy polski importer chińskich skuterów wystawi dwóch zawodników. Radek Skalmierski oraz Daniel Kuchnia z Teamu Redy 2 Race będ± reprezentować barwy marki Kingway. Obaj wystartuj± na motocyklach Yamaha R6 w klasie Superstock 600.
Wszyscy, którzy odwiedzili I Ogólnopolsk± Wystawę Motocykli i Skuterów mieli szansę zobaczyć motocykl, w oficjalnym niebieskim malowaniu Kingwaya, jakim będzie w tym roku ¶cigać się Radek Skalmierski.
Piotr Dusza Dyrektor Marketingu Kingway Motor Poland: „O pojawieniu się Kingwaya na torze wy¶cigowym my¶leli¶my od jakiego¶ czasu. Zrozumiałe jest, że jako importer chińskich pojazdów nie czujemy się jeszcze gotowi do startów na naszych maszynach. Czujemy się za to gotowi do rywalizacji naszej marki i naszych barw z innymi. Wybrali¶my do współpracy do¶wiadczonych i bardzo zdolnych zawodników. Takich, którzy maj± ¶wiadomo¶ć swoich startów i rywalizacji. Dla Kingwaya uczestnictwo w WMMP oznacza wiele. Przede wszystkim chcemy przekazać, że doro¶li¶my już do rangi brandu, który jest rozpoznawalny w Polsce. Nie tylko w ¶wiecie dwóch kółek, ale dzięki ciężkiej pracy naszego Zespołu w całej Polsce. Zawodnicy wielkiego Teamu Kingwaya startuj± w quadowych rajdach przeprawowych, ¶cigaj± się na żużlu i na lodzie. Do pełni dwóch kółek brakuje nam jeszcze kilku dyscyplin. Ale powoli. W tym roku skupiamy się na Wy¶cigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. I obecno¶ci Kingwaya podczas nich."
Prezes Kingwaya Zbigniew Skrzypczyk „Rozpoczęli¶my plan ekspansji marki Kingway w Europie ¶rodkowo wschodniej. W ubiegłym roku ruszyła sieć sprzedaży w Czechach. St±d też wła¶nie nasze zaangażowanie w Wy¶cigowe Mistrzostwa Polski. Dwa starty w ramach całego cyklu mistrzostw odbywaj± się wła¶nie w Czechach. Na torze w Brnie i w Mo¶cie. Tam też chcemy się pokazać z całym naszym zapleczem nie tylko wizerunkowym, ale i technicznym. Takie małe miasteczko Kingwaya na czeskich padokach".







Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze