tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki Z800 2013 - pytania i odpowiedzi NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki Z800 2013 - pytania i odpowiedzi

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2012.11.26, 07:38 13 Drukuj

Gdy po raz pierwszy zaprezentowaliśmy Wam nowe Kawasaki Z800 na rok 2013 Wasze komentarze były dosyć... stonowane. Nowemu Zetowi „dostało się” przede wszystkim za sporą Waszym zdaniem masę, niektórym niekoniecznie do gustu przypadło jego wzornictwo. O ile wszystkie te dyskusje były czysto akademickie z uwagi na brak możliwości przejażdżki tym motocyklem, o tyle teraz przechodzimy do konkretów.

Lovtza właśnie udał się na europejską prezentację nowego Kawasaki Z800 do Monte Carlo, zatem jeszcze w tym tygodniu będziecie mieli pełny raport z jazdy zieloną nowością. Tradycyjnie zapraszamy do sygnalizowania tego, co dla Was jest najistotniejsze i najważniejsze w teście. Odpowiedzi na wszystkie pytania powinny znaleźć się w przygotowywanym materiale.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę