tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kask Just1 J32 Kids - odpowiedni wybr do jazdy w terenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kask Just1 J32 Kids - odpowiedni wybr do jazdy w terenie

Autor: Informacja prasowa 2021.10.27, 11:38 Drukuj

Kask Just1 J32 Kids to dobra propozycja na start przygody twojego dziecka w zmaganiach offroadowych. Niezależnie czy to pierwsze jazdy na offie, czy profesjonalne treningi na torach motocrossowych - ten kask zadba o odpowiednie zabezpieczenie głowy. Został opracowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie najmłodszych motocyklistów.

Czy dziecięcy kask do motocrossu może być tani i dobry?

NAS Analytics TAG

Kask Just1 J32 Kids dostarcza młodemu motocykliście tego, co najważniejsze w offroadzie przy niewielkiej wadze na poziomie 1260 g.  Mamy tu zatem zaawansowaną technicznie skorupę z żywicy termoplastycznej, aerodynamiczną konstrukcję kasku, wysoką przewiewność wnętrza dzięki odpowiednio zaprojektowanym kanałom wentylacyjnym, wyjmowaną i przystosowaną do prania wyściółkę oraz bezpieczne zapięcie typu DD. Dodatkową zaletą jest łatwo regulowany daszek, a sam kask jest kompatybilny z dostępnym u tego producenta stabilizatorem karku.

Projektanci mając na uwadze przeznaczenie kasku nie zapomnieli o zastosowaniu w nim systemu ratunkowego wyjmowania bocznych poduszek (J.1.E.R.).
Kask dostępny jest w kilku malowaniach, a jego cena to jedyne 529 zł.

Ten model i wiele innych znajdziecie w ofercie partnerów handlowych BMB Group (wcześniej Barton Motors) oraz na stronie www.morettiparts.pl.

Charakterystyka produktu:

• skorupa z żywicy termoplastycznej,
• rozbudowany system wentylacji,
• metalowa siatka uszczelniająca przy wlotach powietrza,
• wyjmowana i przystosowana do prania antybakteryjna wyściółka,
• kompatybilny ze stabilizatorem karku,
• regulowany daszek,
• zapięcie typu DD,
• waga: 1260 g +/- 50 g,
• homologacja ECE 22-05,
• dostępne malowania: Orange, Blue, Red i Yellow.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr