tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM ogasza powrt na targi EICMA. Rekordowa frekwencja zacht do zmiany strategii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM ogasza powrt na targi EICMA. Rekordowa frekwencja zacht do zmiany strategii

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.05.24, 09:21 Drukuj

Ostatni raz KTM był obecny na targach w Mediolanie w 2019 roku. W trakcie pandemii austriacki producent dołączył do grona marek, które postanowiły zrezygnować z udziału w targach. Teraz oficjalnie ogłosił powrót na edycję 2023.

Podczas targów EICMA 2022 w Mediolanie pojawiło się 1370 marek z 45 krajów, a przez hale targowe przewinęło się ok. 473 tys. odwiedzających. To pokazało, że międzynarodowe targi motocyklowe są nadal potrzebne i to nie tylko jako platforma do nawiązywania kontaktów biznesowych. Dostrzegł to również KTM, który postanowił wrócić do Mediolanu, choć na razie nie wiadomo, czy pokaże również motocykle marek GasGas i Husqvarna.

2023 05 Barton GT srodtekst
NAS Analytics TAG

- Z wielką przyjemnością ogłaszamy powrót na targi EICMA w bardzo ważnym dla nas roku. Wierzymy, że nasza obecność na jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych jest niezbędna. W przeszłości stosowaliśmy różne strategie, ale w 2023 r. zdecydowaliśmy się na podjęcie dodatkowego wysiłku i pojawienie się na targach. Poprzez nasz udział chcemy wysłać ważny sygnał do rynku, ludzi z branży i publiczności - mówi dyrektor zarządzający KTM Sportmotorcycle Italia, Tommaso Telaro.

Dlaczego ten rok może być ważny dla KTM? Na razie jedyne ślady prowadzą do szkiców patentowych, które przedstawiają silnik LC8 z półautomatyczną skrzynią biegów. Na razie nie pojawiły się jednak żadne zdjęcia szpiegowskie, które przedstawiałyby produkt w fazie testów. Od 2024 r. zacznie obowiązywać motocyklowa norma emisji spalin Euro 5+ i choć nie wprowadza ona rewolucyjnych zmian, to może być okazją do pokazania nowych produktów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr