tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 690 SMC w Austrii - fun, fun, fun
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 690 SMC w Austrii - fun, fun, fun

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2014.09.01, 12:37 Drukuj

Spokojnie, nie zapomnieliśmy, że supermoto to nieocenzurowana frajda z jazdy motocyklem, nierozcieńczona przyjemność z obcowania z motocyklem na zakrętach. W związku z tym sprawdźcie film pewnego posiadacza KTM 690 SMC, który mieszka w kolebce pomarańczowych wariatów - w Austrii. Drogi i pejzaże, które tam mają wprawiają nas w osłupienie, zwłaszcza jeśli siedzisz właśnie w Warszawie, a niebo jest w kolorze szaro-depresyjnym.

NAS Analytics TAG

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat KTM 690 SMC, to zapraszamy do naszego testu. Ten sprzęt telepatycznie komunikuje się z tobą za pomocą opon i zawieszenia, a robienie rzeczy, z których będziesz musiał się tłumaczyć policji przychodzi mu z niepokojącą łatwością.

Lubisz muzykę rozrywkową? Sprawdź jak brzmi SMC na wydechu Akrapovic:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr