tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jonathan Rea w Kawasaki Racing do 2016 roku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jonathan Rea w Kawasaki Racing do 2016 roku

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.09.10, 10:04 Drukuj

Włoskie media informują, że kierowca zespołu Pata Honda World Superbike Team, Jonathan Rea od następnego sezonu będzie jeździł w barwach Kawasaki Racing Team. Irlandczyk podpisał z japońskim zespołem kontakt do 2016 roku. Wygląda, na to że w nadchodzącym sezonie w Kawasaki Racing będą jeździli Tom Sykes i właśnie Jonathan Rea, który w zespole zajmie miejsce Lorisa Baza. Oficjalne ogłoszenie tej decyzji przez Kawasaki ma nastąpić w przeciągu kilku dni.

NAS Analytics TAG

Jonathan Rea to wicemistrz świata w klasie World Supersport z 2008 roku. W tym sezonie w serii World Superbike spisuje się bardzo dobrze. Wygrał cztery wyścigi, dwa na Imoli i po jednym w Assen i Portimao. Obecnie w klasyfikacji generalnej zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 285 punktów.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę