tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jesie z Ducati [na ywo z Bukowiny]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jesie z Ducati [na ywo z Bukowiny]

Autor: Barry 2017.09.08, 20:00 Drukuj

Kilka miesięcy temu Ducati Polska zorganizowało dla miłośników marki imprezę pod hasłem "Wiosna z Ducati". Teraz, choć przecież w kalendarzu mamy jeszcze lato, przyszedł czas na "Jesień z Ducati". Impreza odbywa się w Bukowinie Tatrzańskiej.

Dawno nie byliśmy w tych pięknych stronach i choć wstyd się przyznać, zapomnieliśmy już, że mamy w Polsce tak wspaniałe góry... A skoro są wysokie góry, to krętych dróg też nie może zabraknąć!

NAS Analytics TAG

Rozpoczęliśmy jazdę w sobotni poranek, tuż po śniadaniu. Uczestnicy imprezy, którzy zjechali do Bukowiny z całej Polski, wyruszyli na kręte trasy, podzieleni na trzy grupy. Pogoda była chyba zamówiona - temperatura 20 st. C, słońce, lekki wiatr... Po powrocie do hotelu pokazy stuntu w wykonaniu Fragmenta, smaczna kolacja (ogórki kiszone wygrały wszystko), koncert góralskiej kapeli, konkursy z nagrodami (w tym do wygrania były m.in. loty śmigłowcem...) i część nieoficjalna, czyli zabawa, na różne sposoby, do białego rana... Na uczestników imprezy czekały też bukowińskie termy z kompleksem spa i rozbudowanym pakietem saun - w sam raz na niedzielny poranek po ciężkiej nocy...

Poniżej możecie zobaczyć relacje video, które publikowaliśmy na żywo na naszym facebooku. Niebawem opublikujemy również obszerną galerię zdjęć z Jesieni z Ducati.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr