tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jeremy Burgess idzie z Rossim do Ducati NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jeremy Burgess idzie z Rossim do Ducati

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.09.21, 11:31 1 Drukuj

Jeremy Burgess - guru techniczny Doctora oraz cała jego załoga z boksu Yamahy przenosi się razem z Valentino Rossim do zespołu Ducati od początku sezonu 2011, szczególnie biorąc pod uwagę coraz mniej ciekawą atmosferę w zespole. Przynajmniej tak twierdzi wiarygodne źródło portalu Visordown.

Im bliżej końca sezonu, co oznacza koniec współpracy Yamahy i Rossiego, tym atmosfera w zespole jest coraz bardziej napięta. Szczególnie mając na uwadze ustalenia Valentino i zarządu dotyczące możliwości testowania przez Rossiego maszyn Ducati na oficjalnych testach po ostatniej rundzie GP. Jeremy Burgess jest serdecznym przyjacielem Doctora, a współpracują już od początku sezonu 2000. Przeszli razem z Hondy do Yamahy i wydaje się być przesądzonym, że przeniosą się również do Ducati, nawet pomimo komentarzy Burgessa brzmiących: „niczego jeszcze nie podpisaliśmy”.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę