tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jaki motocykl do motocrossu na pocztek i dlaczego Honda Gold Wing. Tak! Gold Wing!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jaki motocykl do motocrossu na pocztek i dlaczego Honda Gold Wing. Tak! Gold Wing!

Autor: Alonzo 2020.03.07, 19:43 Drukuj

Tak, ten artykuł to oczywiście żart. Niemniej posiadacze Hondy Gold Wing często nie zdają sobie sprawy z możliwości tych motocykli. Japończycy są ikonami solidności i jakości wykonania. Wynika to z ich kultury i tradycji. Od pokoleń sa wychowywani w kulcie perfekcji. Pamietacie Toyotę Hilux, którą bezskutecznie chcieli "zabić" w programie Top Gear? Oglądaliście kultowy film "Jiro Śni o Sushi". Japończycy mają jakość we krwi. Dlatego ci faceci do jazdy w motocrossie postanowili wybrać właśnie Hondy Gold Wing. Co prawda nie są one ustawiane w salonach na dziale off road, ale jeżeli jakość stali jest wysoka, a chęć poszalenia sobie poza szosą duża, to czemu nie spróbować?

 

NAS Analytics TAG

 

Jeżeli zamierzacie na poważnie traktować to, co robią motocykliści na powyższym filmie, to zwróćcie uwagę na nieprawidłowy sposób podnoszenia motocykla z ziemi. Tak, jak na tym filmie, nie podnosimy. Przy podnoszeniu stajemy do motocykla tyłem, nie przodem. Jeżeli już chcemy to robić przodem, to koniecznie używajmy uda do podtrzymywania ciężaru motocykla. Rwanie Gold Winga z ziemi metodą na rwanie ciężarów może się skończyć gługotrwałym rwaniem w naszym krzyżu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr