tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak zabezpieczyć motocykl przed deszczem - niekoniecznie pokrowiec! Advertisement
NAS Analytics TAG

Jak zabezpieczyć motocykl przed deszczem - niekoniecznie pokrowiec!

Autor: Artykuł sponsorowany 2017.09.27, 11:58 Drukuj

Lato nie rozpieszczało nas pogodą i było chyba najbardziej deszczowym latem ostatniej dekady. Jesień nie zapowiada się lepszy pod tym względem. Wiele osób, które trzyma motocykl pod chmurką, za chwile stanie przed decyzja o odstawieniu motocykla do suchego, zimowego garażu, a to często wiąże się z zakończeniem sezonu motocyklowego. Ale jest na to inne rozwiązanie!

Jeżeli nie masz ciepłego, suchego murowanego garażu, w którym na co dzień trzymasz motocykl, masz problem. Trzymając motocykl na miejscu parkingowym pod gołym niebem, przykryty tylko pokrowcem, tak naprawdę wcale jakoś specjalnie o niego nie dbasz, ponieważ zwykły pokrowiec nie radzi sobie z jesienną aurą. Ze względu na dużą wilgotność powietrza praktycznie nigdy nie wysycha, a pod nim gromadzi się wilgoć, która wchodzi w każdy zakamarek motocykla. Niby sprzęt chroniony jest od deszczu, ale tak naprawdę cały czas stoi w wilogci… Zatem co? Odstawienie motocykla do garażu kolegi i ewentualne ustawki na polatanie w jakiś słoneczny weekend i… koniec jazdy?

Niekoniecznie!

MOTOTENT NAMIOT GARAZ MOTOCYKLOWY 07       

Kupuj garaże na motocykle i na quady

Na sklep.scigacz.pl >>

kup5

Jest jeszcze jedno rozwiązanie, nietuzinkowe i nieznane większości motocyklistów. Poznajcie Mototent - czyli garażowy namiot motocyklowy. Co to takiego? Mototent to solidna konstrukcja ze stalowych, ocynkowanych rurek, która jest stelażem dla poszycia z grubego, odpornego na czynniki atmosferyczne materiału. Cała konstrukcja chroni motocykl przed wszystkimi (oprócz niskiej temperatury) czynnikami atmosferycznymi: deszczem, wiatrem, ale też kurzem. Najważniejszą zaletą garażu jest to, że żaden z elementów motocykla nie styka się z nim, przez co pojazd jest doskonale izolowany od wilgoci, a sam garaż zapewnia doskonałą wentylację. Garaż można przymocować do miękkiego podłoża za pomocą śledzi oraz do betonu czy asfaltu za pomocą specjalnych kotw. Dodatkowo istnieje możliwość zamknięcia garażu na kłódkę oraz przypięcia motocykla – np. łańcuchem czy u-lockiem – do elementów jego konstrukcji. Garaże występują w rozmiarach pozwalających na zmieszczenie w nim quada, turystycznego enduro czy też dwóch motocykli.

Więcej informacji na temat garaży Mototent.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę