tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inter Cars Motor Show 2014 - musisz tam być! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Inter Cars Motor Show 2014 - musisz tam być!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.27, 15:45 Drukuj

Już za nieco ponad tydzień, w dniach 6-7 września na lotnisku na warszawskim Bemowie rozpocznie się impreza o nazwie Inter Cars Motor Show 2014. Kolejna już edycja tego niezwykłego motoryzacyjnego show, tym razem zostanie po raz pierwszy otwarta dla wszystkich kibiców. Na specjalnie przygotowanym torze widzowie będą mogli podziwiać najlepszych kierowców samochodów, motocykli i quadów. Podczas imprezy swoje umiejętności zaprezentują gwiazdy takie jak Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj, Michał Kościuszko, Rafał Sonik czy Jerzy Dudek.

Fani dwóch kółek nie powinni mieć powodów aby narzekać. W akcji będzie można zobaczyć wirtuozów stuntu - Stuntera13, Huberta Raptownego, Fragmenta oraz Beka. Widzowie będą mogli również podziwiać pokazy freestyle motocrossu, czyli powietrznych akrobacji wykonywanych przez motocyklistów skaczących z rampy. Wśród FMX'owców wystąpią najlepsi zawodnicy w Polsce, między innymi Bartek Ogłaza i Artur Puzio. W planie imprezy pojawiły się także wyścigi Supermoto oraz wyścigi na ¼ mili.

NAS Analytics TAG

Niespotykaną na co dzień atrakcją będzie także Globe of Speed w formie stalowej kuli, w której pokaz kaskaderskiej jazdy wykona czterech motocyklistów jednocześnie. Jedną z atrakcji będzie również Nocne Motor Show, czyli widowisko, które rozegra się w blasku reflektorów. Wyścigi, skoki na motocyklach, pokazy połączone z muzyką i grą światłem. W sobotę organizatorzy przewidzieli także bicie rekordu Guinnessa w paleniu gumy.

Imprezę napędza Castrol Edge, który jest głównym sponsorem Inter Cars Motor Show 2014. Zobaczcie jak wyglądała zeszłoroczna edycja imprezy i pamiętajcie - nie może was tam zabraknąć!

Bilety dostępne w punktach sprzedaży Ticketpro oraz na stronie www.intercarsmotorshow.pl. Dla osób zabierających dzieci do 10 roku życia organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci darmowego wejścia dla naszych pociech spełniających ten wymóg.

harmonogram Nocne Motor Show 2014

Beku pokazy Motorshow

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę