tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inter Cars Motor Show 2014 już w ten weekend NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Inter Cars Motor Show 2014 już w ten weekend

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.09.03, 15:41 Drukuj

Już w ten weekend na lotnisku na warszawskim Bemowie rozpocznie się impreza o nazwie Inter Cars Motor Show 2014. Kolejna edycja tego niezwykłego motoryzacyjnego show zostanie po raz pierwszy otwarta dla wszystkich kibiców. Na specjalnie przygotowanym torze widzowie będą mogli podziwiać najlepszych kierowców samochodów, motocykli i quadów. Podczas imprezy swoje umiejętności zaprezentują gwiazdy takie jak Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj, Michał Kościuszko, Rafał Sonik czy Jerzy Dudek.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla fanów motocykli. Na imprezie będziemy mogli zobaczyć najlepszych polskich stunterów - Huberta Raptownego, Stuntera13, Beka oraz Fragmenta. Widzowie będą mogli również podziwiać pokazy freestyle motocrossu, czyli powietrznych akrobacji wykonywanych przez motocyklistów skaczących z rampy. Wśród FMX'owców wystąpią najlepsi zawodnicy w Polsce, między innymi Bartek Ogłaza i Artur Puzio. W planie imprezy pojawiły się także wyścigi Supermoto oraz wyścigi na ¼ mili.

NAS Analytics TAG

Niespotykaną na co dzień atrakcją będzie także Globe of Speed w formie stalowej kuli, w której pokaz kaskaderskiej jazdy wykona czterech motocyklistów jednocześnie. Jedną z atrakcji będzie również Nocne Motor Show, czyli widowisko, które rozegra się w blasku reflektorów. Wyścigi, skoki na motocyklach, pokazy połączone z muzyką i grą światłem. W sobotę organizatorzy przewidzieli także bicie rekordu Guinnessa w paleniu gumy.

Dla fanów szybkich aut i sportów rajdowych również znajdą się atrakcje. Organizatorzy zaprosili zagraniczne gwiazdy takie jak Gerd Habermann oraz Jochen Hahn z MAN Castrol Hahn Team Racing. Na imprezie odbędzie się również trzecia runda Driftowych Mistrzostw Polski 2014. Drifting jest obecnie najmłodszym sportem motorowym na świecie i należy do najbardziej widowiskowych oraz najprężniej rozwijających się dyscyplin w tej kategorii.

Specjalnie dla kibiców organizatorzy przygotowali Inter Camp, czyli camping z pełną infrastrukturą sanitarną, WC i prysznicami, z całonocną ochroną. Wystarczy zabrać ze sobą namioty, przyczepy campingowe czy kampery.

Bilety dostępne w punktach sprzedaży Ticketpro oraz na stroniewww.intercarsmotorshow.pl. Dla osób zabierających dzieci do 10 roku życia organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci darmowego wejścia dla naszych pociech spełniających ten wymóg.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę