tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inauguracyjna runda Mistrzostw USA w konkurencji SuperEnduro - AMA EnduroCross ju w t sobot!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Inauguracyjna runda Mistrzostw USA w konkurencji SuperEnduro - AMA EnduroCross ju w t sobot!

Autor: Informacja prasowa 2018.08.23, 20:08 Drukuj

Już za kilka dni oczy całego moto-świata skupią się na Stanach Zjednoczonych, gdzie 25 sierpnia rozpocznie się seria halowych Mistrzostw AMA EnduroCross. To właśnie tam czołowi, amerykańscy zawodnicy konkurencji SuperEnduro, zmierzą się w zaciętej rywalizacji o tytuł nowego Mistrza Ameryki. Wśród nich nie zabraknie Cody’iego Webb - aktualnego Mistrza Świata SuperEnduro, którego wyczyny Polscy kibice mieli okazję dwukrotnie podziwiać podczas Mistrzostw Świata SuperEnduro rozgrywanych w TAURON Arenie Kraków.

Pełna lista startowa nadal nie jest znana jednak możemy być pewni, że wszyscy uczestnicy będą zawzięcie walczyć o pierwsze punkty w sezonie. Każdy z nich startuje z czystą kartą, a nam pozostają jedynie spekulacje - czy mimo niedawnej kontuzji Cody Webb będzie w stanie rywalizować ze zwycięzcą cyklu z 2016 roku - Coltonem Haaker? Czy może czeka nas całkiem nowe rozdanie zwycięskich tytułów? Odpowiedzi na te pytania przyniesie nam sześć zaplanowanych przez organizatorów rund - najbliższa zostanie rozegrana już w najbliższą sobotę, na torze mieszczącym się w Events Center w Prescott Valley.

NAS Analytics TAG

Kalendarz AMA EnduroCross 2018:

  • I runda - 25 sierpnia - Prescott Valley
  • II runda - 15 września - Costa Mesa
  • III runda - 22 września - Reno
  • IV runda - 20 października - Denver
  • V runda - 27 października - Everett
  • VI runda - 3 listopada - Boise

Dla wszystkich fanów SuperEnduro mamy dobrą wiadomość - najlepsi uczestnicy cyklu AMA EnduroCross już 8 grudnia 2018 roku zmierzą się w batalii z zawodnikami całego globu podczas pierwszej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro w TAURON Arenie Kraków.

Bilety dostępne na www.eventim.pl oraz w salonach empik. Do końca sierpnia można je nabyć w wersji Early Birds w promocyjnej cenie / każdy bilet tańszy o 10,00 pln.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr