tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 III Motocamping Brobikers - ju w ten weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

III Motocamping Brobikers - ju w ten weekend

Autor: Informacja prasowa 2015.08.27, 13:32 Drukuj

Już w najbliższy piątek, 28 sierpnia rozpoczynamy III Motocamping Brobikers! Jak co roku spotykamy się liczną i mocną grupą motocyklistów w malowniczym miejscu, jakim jest Ośrodek Wypoczynkowy Ciche. Następnie odpalamy ognisko i oficjalnie zaczynamy się bawić! I tak w piątkowy wieczór od godz. 18.00 będziemy szaleć w rytmach muzyki grupy Epizode, New Way, Blue Station. Przed koncertami pojawią sie rónież liczne atrakcje, w tym strzelnica paintballowa, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, studio tatuaży oraz symulator jazdy na jednym kole. Gościem specjalnym naszego spotkania będzie Waldemar Chełkowski.

Na wszystkich głodomorów czekać będzie pyszna, domowa kuchnia, a w menu: flaki, bigos, żurek oraz tegoroczny hit - zupa Brobikersówka (twórczość kucharzy nie zna granic..). Do tego rzecz jasna grill - swojska kiełbasa, ogórek i smalec, zimne piwo z sokiem lub bez. W sobotę od rana serwujemy pyszną kawę z górnej półki od Pani Baristki plus ciacho. W międzyczasie pojawi się ostra zupa na lepsze trawienie, a na obiad pyszn schabowy w chrupiącej panierce.

NAS Analytics TAG

W sobotnie południe odbędzie się wspólna przejażdżka motocyklowa drogami pojezierza brodnickiego, a po powrocie startujemy z kolejnymi konkursami i atrakcjami. Tego dnia na zlocie zagoszczą także wolontariusze z banku dawców szpiku. Będzie doskomała okazja do zarejestrowania również siebie. Wśród wolontariuszy pojawi się też Łukasz, który w ten sposób znalazł dawcę, dzięki czemu dziś cieszy się pełnym zdrowiem. Od godziny 18.00 znowu bawimy się przy muzyce, a zagrają: 18 minut, Co Caine Bar, Rozes, Paragon i Hloro Formacja. Najwytrwalsi bawią się do rana!

Niedziela to czas relaksu - nabieramy sił. Dla czujących potrzebę, o godz. 10.30 odbędzie się specjalnie dla motocyklistów Msza Święta w kościele w Cichem. Jak wskazują prognozy - lato będzie z nami, a więc do zobaczyska! Zapraszamy, BSM Brobikers.

Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do oganizacji tegorocznego zlotu. Dziękujemy współorganizatorowi Urzędowi Miasta Brodnica oraz licznym darczyńcom. Patronat nad imprezą objął Urząd Gminy Zbiczno. Patronat medialny - Ścigacz.pl. CBR Media, brodnica.net.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr