tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna zaprezentuje szosowe motocykle!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna zaprezentuje szosowe motocykle!

Autor: Beavis 2014.10.22, 15:09 1 Drukuj

Szwedzka marka pokaże pierwsze szosowe modele już na targach EICMA.

Pod władaniem Austriaków z KTMa szwedzka marka wydaje się rozpędzać. Tak, offroadowe modele to nadal mocno "dopakowane" KTMy, a wyścigówka z Moto3 na której jeździ Danny Kent różni się od bliźniaczego KTMa tylko kolorem. Mimo to, Szwedzi chcą powoli odcinać się od firmy-matki. Jak podaje informacja prasowa, Huska na targach EICMA zaprezentuje aż trzy szosowe modele, w tym dwa prototypy i jeden motocykl produkcyjny.

NAS Analytics TAG

Produkcyjną maszyną ma być jednocylindrówka o dużej pojemności. W ciemno można strzelać, że będzie ona wykorzystywać technologię z 690 Duka. Zresztą, pierwsze zdjęcia konceptu określanego jako Husqvarna 701 mogliśmy oglądać przy okazji zeszłorocznej EICMy. Cytując bożyszcze internetu, moja ocena tej sytuacji jest taka: Husqvarna zaprezentuje duże, bezkompromisowe supermoto w wersji premium.

A co w przypadku dwóch prototypów? Tutaj można tylko spekulować, choć odrzuciłbym na bok wszystkie małe jednocylindrówki oferowane przez KTMa. Huska ma być brandem jeszcze bardziej premium niż KTM, więc prawdopodobnie za ryzykowne byłoby pozwalanie sobie na wejście w tańsze segmenty bez ugruntowania pozycji na rynku. Jedyną opcją, jaka przychodzi mi do głowy jest sportowy motocykl supermono.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr