tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna 701 Enduro w naszym garażu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna 701 Enduro w naszym garażu

Autor: Lovtza 2016.03.24, 09:20 Drukuj

W naszym redakcyjnym garażu zawitał właśnie wyjątkowy gość - nowa Husqvarna 701 Enduro. Dlatego wyjątkowy, ponieważ zostanie z nami na dłużej! Postaramy się przekazać Wam jak wygląda życie codzienne i rozrywka z tą unikalną na rynku maszyną.

Wczoraj odebraliśmy to cacko z salonu Motoholicy w Warszawie i już w drodze do domu nie mogliśmy sobie odmówić małego uderzenia w teren. Po oficjalnej prezentacji 701 Enduro wiemy, że ta maszyna ma bezdyskusyjny potencjał offrodowy, czego wczorajsza przelotka była wyraźnym potwierdzeniem. Na mazowieckie piachy i błota przydała by się jednak agresywniejsza kostka, której zresztą założenie będzie pierwszą modyfikacją której dokonamy w tej maszynie. 

NAS Analytics TAG

Oczywiście w każdej chwili na adres redakcji możecie kierować wszelkie pytania dotyczące realiów użytkowania tej maszyny. Postaramy się odpowiedzieć na nie możliwie wyczerpująco.

Piękna, prawda!?

jazda Husqvarna 701 Enduro

Husqvarna 701 Enduro przed garazem

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę