tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna 701 Enduro w naszym garau
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna 701 Enduro w naszym garau

Autor: Lovtza 2016.03.24, 09:20 Drukuj

W naszym redakcyjnym garażu zawitał właśnie wyjątkowy gość - nowa Husqvarna 701 Enduro. Dlatego wyjątkowy, ponieważ zostanie z nami na dłużej! Postaramy się przekazać Wam jak wygląda życie codzienne i rozrywka z tą unikalną na rynku maszyną.

Wczoraj odebraliśmy to cacko z salonu Motoholicy w Warszawie i już w drodze do domu nie mogliśmy sobie odmówić małego uderzenia w teren. Po oficjalnej prezentacji 701 Enduro wiemy, że ta maszyna ma bezdyskusyjny potencjał offrodowy, czego wczorajsza przelotka była wyraźnym potwierdzeniem. Na mazowieckie piachy i błota przydała by się jednak agresywniejsza kostka, której zresztą założenie będzie pierwszą modyfikacją której dokonamy w tej maszynie. 

NAS Analytics TAG

Oczywiście w każdej chwili na adres redakcji możecie kierować wszelkie pytania dotyczące realiów użytkowania tej maszyny. Postaramy się odpowiedzieć na nie możliwie wyczerpująco.

Piękna, prawda!?

jazda Husqvarna 701 Enduro

Husqvarna 701 Enduro przed garazem

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr