tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda planuje większe wersje NC700
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda planuje większe wersje NC700

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.09.25, 07:43 6 Drukuj

Honda niedawno ogłosiła, że w planach produkcyjnych jest drogowa wersja motocykla z MotoGP – RC213V, ale jak się okazuje, to nie jedyne postanowienie Wielkiego Skrzydła. Być może wkrótce zobaczymy większe wersje NC700, które jak twierdzi Honda, dopełnią ofertę motocykli miejskich i turystycznych.

„Kontynuując serię NC700 oraz Integrę, Honda ma w planach wypuścić na rynek większe wersje tych motocykli, jako nową koncepcję, która pozwoli klientom jeszcze bardziej cieszyć się codziennym jeżdżeniem w mieście oraz turystyką motocyklową. Nowe wersje motocykli będą stylowe i wyposażone w silniki o wysokim momencie obrotowym oraz nisko umiejscowione kanapy, które ułatwią manewrowanie w mieście. Produkcja wystartuje w lutym 2013 roku w fabryce w Kumamoto, a sprzedaż rozpocznie się w Ameryce Północnej” - powiedział Takanobu Ito, CEO Hondy.

Na chwilę obecną, nie ma żadnych szczegółowych informacji na temat dużych wersji NC700, ale istnieje szansa, że na nadchodzących targach Intermot w Kolonii oraz EICMA w Mediolanie przynajmniej część wątpliwości zostanie rozwiana.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: x 25/09/2012 13:54

wygląd nie jeździ

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę