tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda VTX1300S model 2007 dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Honda VTX1300S model 2007 dane techniczne
Opinie użytkowników -
Pokaż wszystkie opinie » Oceń ten motocykl »
OCENA PODZESPOŁÓW
/1-fatalne ... 5-doskonałe/
Silnik -
Skrzynia biegów -
Układ jezdny -
Układ hamulcowy -
Elektronika -
Podatno¶ć na drobne usterki -
Podatno¶ć na poważne usterki -
WALORY UŻYTKOWE
/1-fatalne ... 5-doskonałe/
Komfort -
Ergonomia -
Ekonomiczno¶ć -
Koszty utrzymania -
Stosunek jako¶ć/cena -
Zużycie paliwa (l/100 km) -
PRZYDATNO¦Ć
Na ulicę -
Na miasto -
W teren -
Do turystyki -
Na tor -
Do lansu -
Do wygłupów -
Informacje ogólne
Model
Honda VTX1300S
Rok
2007
Kategoria
Custom / cruiser
Silnik i przeniesienie napędu
Pojemno¶ć skokowa
1312 ccm
Typ silnika
V2
Ilo¶ć suwów
4
Moc maksymalna
74.00 KM (54.0 kW)) przy 5000 RPM
Maksymalny moment obrotowy
123.00 Nm (12.5 kgf-m or 90.7 ft.lbs) przy 3000 RPM
Stopień sprężania
9.2:1
¦rednica cylindra x skok tłoka
89.5 x 104.3 mm
Zasilanie
GaĽnik
Układ rozrz±du
SOHC
Zapłon
Elektroniczny
Rozruch
Elektryczny
System chłodzenia
Ciecz
Skrzynia biegów
5 biegowa
Wtórne przeniesienie napędu
Shaft drive (cardan)
Wymiary i wagi
Waga na sucho
300 kg
Wysoko¶ć siodła
686 mm
Długo¶ć całkowita
2,575 mm
Prze¶wit
130 mm
Rozstaw osi
1,669 mm
Podwozie
Zawieszenie przód
Widelec teleskopowy
Zawieszenie tył
Układ wahacza z podwójnym amortyzatorem
Hamulec przedni
Dwutarczowy
¦rednica przedniej tarczy (lub bębna)
336 mm
Hamulec tylni
Jednotarczowy
¦rednica tylnej tarczy (lub bębna)
296 mm