tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Monkey powrci? Jeli tak, to jako wersja MSX125
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Monkey powrci? Jeli tak, to jako wersja MSX125

Autor: Alonzo 2016.09.22, 15:03 3 Drukuj

Honda Monkey, a tak naprawdę nieco przerobiony MSX125, może zadebiutować już za nieco ponad tydzień na targach Intermot w Kolonii.

Wizualizacje patentowe do których dotarli Hindusi z TMC pokazują nowe wcielenie legendarnej Hondy Monkey. Nowa Monkey wyglądem przypomina swojego protoplastę z lat ’60 i ’70, przy czym technologicznie to MSX125 w przebraniu. Stąd pojemność urosła do 125 ccm, z przodu i z tyłu znalazły się pojedyncze tarcze hamulcowe i dobrej jakości zawieszenie.

NAS Analytics TAG

W zeszłym roku Honda wypuściła koncepcyjne motocykle Grom Scrambler (zdjęcia obok), bardzo podobne do maszyny z patentowych wizualizacji. Czy tak mogłaby wyglądać Honda Monkey? A dużo ważniejsze pytanie brzmi: czy na rynku jest miejsce dla tak niszowego produktu jak "monkey bike" o pojemności 125ccm?

Na stronie dedykowanej nowościom Hondy znajduje się sześć okienek z nowymi modelami. Dwa z nich już znamy: to CRF450R i Africa Twin. 4. października najprawdopodobniej poznamy nową CBR1000RR, a w listopadzie offroadowy skuter X-ADV. Pozostają jeszcze dwa modele. Pierwszy reklamowany hasłem "Always the one", drugi "Express your self". Jakieś pomysły?

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr