tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Gymkhana wybiera się do Wrocławia!

Honda Gymkhana wybiera się do Wrocławia!

Autor: Informacja prasowa 2012.08.08, 08:18 Drukuj

W ostatni weekend sierpnia, czyli 25-26.08 Honda Gymkhana zainauguruje we Wrocławiu. Będzie to przedostatnia w tym sezonie runda zawodów, których finał zaplanowany jest 16 września w C.H. M1, w Markach koło Warszawy.

Podczas wrocławskiej edycji imprezy, na terenie centrum handlowego Magnolia Park, przy ul. Legnickiej 58, z pewnością faworytem będzie silna ekipa z Dolnego Śląska, z nieustraszonym i niewzruszonym Beniaminem Muchą na czele.

Rywalizacja odbywać się będzie na dwóch torach równoległych, a każdy z uczestników będzie miał za zadanie, dwukrotnie, bezbłędnie, i to w jak najkrótszym czasie, pokonać specjalnie przygotowaną trasę. Uczestnicy klasyfikowani będą w kategoriach open, kobiet oraz zespołowej. Na koniec, najlepsza szesnastka, dodatkowo, w systemie pucharowym, weźmie udział w walce o Puchar Prezesa Hondy Poland.

Po rundzie finałowej, spośród uczestników wszystkich edycji imprez Honda Gymkhana 2012, rozlosowane zostaną specjalne upominki o łącznej wartości 16.000 zł, a na najlepszych zawodników sezonu czekają cenne nagrody:

I. miejsce – skuter Honda PCX
II. miejsce – skuter Honda Vision 50
III. miejsce – zestawy gadżetów Hondy

Czy Beniaminowi, w drugiej części sezonu uda  się zmniejszyć dystans 4 punktów, które dzielą go do lidera - Wojtka „Terminatora” Grodzkiego? Jak zaprezentują się pozostali zawodnicy, których umiejętności rosną z każdą rundą?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą niecodzienną konkurencją do kibicowania, a dotychczasowych zawodników oraz motocyklistów, którzy pierwszy raz chcieliby spróbować swoich sił w zabawie między kolorowymi pachołkami do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: http://honda.pl/pl/motocykle/moja-honda/honda-gymkhana-2012.html

Więcej szczegółów na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów Hondy.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę