tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Gymkhana wybiera się do Wrocławia!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Gymkhana wybiera się do Wrocławia!

Autor: Informacja prasowa 2012.08.08, 08:18 Drukuj

W ostatni weekend sierpnia, czyli 25-26.08 Honda Gymkhana zainauguruje we Wrocławiu. Będzie to przedostatnia w tym sezonie runda zawodów, których finał zaplanowany jest 16 września w C.H. M1, w Markach koło Warszawy.

Podczas wrocławskiej edycji imprezy, na terenie centrum handlowego Magnolia Park, przy ul. Legnickiej 58, z pewnością faworytem będzie silna ekipa z Dolnego Śląska, z nieustraszonym i niewzruszonym Beniaminem Muchą na czele.

Rywalizacja odbywać się będzie na dwóch torach równoległych, a każdy z uczestników będzie miał za zadanie, dwukrotnie, bezbłędnie, i to w jak najkrótszym czasie, pokonać specjalnie przygotowaną trasę. Uczestnicy klasyfikowani będą w kategoriach open, kobiet oraz zespołowej. Na koniec, najlepsza szesnastka, dodatkowo, w systemie pucharowym, weźmie udział w walce o Puchar Prezesa Hondy Poland.

Po rundzie finałowej, spośród uczestników wszystkich edycji imprez Honda Gymkhana 2012, rozlosowane zostaną specjalne upominki o łącznej wartości 16.000 zł, a na najlepszych zawodników sezonu czekają cenne nagrody:

I. miejsce – skuter Honda PCX
II. miejsce – skuter Honda Vision 50
III. miejsce – zestawy gadżetów Hondy

Czy Beniaminowi, w drugiej części sezonu uda  się zmniejszyć dystans 4 punktów, które dzielą go do lidera - Wojtka „Terminatora” Grodzkiego? Jak zaprezentują się pozostali zawodnicy, których umiejętności rosną z każdą rundą?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą niecodzienną konkurencją do kibicowania, a dotychczasowych zawodników oraz motocyklistów, którzy pierwszy raz chcieliby spróbować swoich sił w zabawie między kolorowymi pachołkami do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: http://honda.pl/pl/motocykle/moja-honda/honda-gymkhana-2012.html

Więcej szczegółów na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów Hondy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę