tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Gymkhana we Wrocławiu już w ten weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Gymkhana we Wrocławiu już w ten weekend

Autor: Informacja prasowa 2012.08.21, 14:20 3 Drukuj

Honda Gymkhana zawita do Wrocławia już ten weekend, 25-26 sierpnia. To przedostatnia runda zawodów, których finał przewidziany jest 16 września w Warszawie w Centrum Handlowym M1 w Markach. Oczywiście na miejscu pojawią się faworyci w postaci silnej ekipy z Dolnego Śląska reprezentowanymi przez Beniamina Muchę.

Zawody będą odbywać się na dwóch torach równoległych, a zadaniem zawodników będzie przejechać specjalnie przygotowaną trasę bezbłędnie i w jak najkrótszym czasie. Klasyfikacja uczestników została podzielona na kategorie open, kobiety oraz zespołowa. Najlepsza szesnastka zawodników weźmie także udział w walce o Puchar Prezesa Hondy Poland.

Jest o co walczyć. Łączna wartość upominków Hondy Poland wynosi 16.000 zł, a dla najlepszych przygotowano cenne nagrody:

I. miejsce – skuter Honda PCX
II. miejsce – skuter Honda Vision 50
III. miejsce – zestawy gadżetów Hondy

Zapowiada się mordercza walka między Beniaminem a liderem – Wojtkiem „Terminatorem” Grodzkim. Zwycięzcę poznamy już w ten weekend.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kibicowania i przeżycia niezapomnianych emocji. Więcej szczegółów na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów Hondy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę