tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Gymkhana 2013 - oficjalnie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Honda Gymkhana 2013 - oficjalnie

Autor: Informacja prasowa 2013.03.15, 14:40 3 Drukuj

Honda w Polsce kontynuuje cykl swoich imprez i wspiera miłośników jazdy motocyklem pomiędzy kolorowymi pachołkami.

W trosce o bezpieczeństwo motocyklistów w Polsce, importer największego na świecie producenta motocykli organizuje imprezy dające możliwość podnoszenia umiejętności jazdy i nabierania pewności siebie za kierownicą jednośladu. Przykładem tego jest Honda Gymkhana, która zapoczątkowana dwa lata temu, zdążyła już zyskać sobie wielu sympatyków. Tylko w ubiegłym roku, w imprezie, udział wzięło ponad 120 uczestników.

W roku 2013 w planach są trzydniowe mistrzostwa, które na początku września, będą miały miejsce najprawdopodobniej w Warszawie. Tradycyjnie pierwszy dzień przeznaczony zostanie na treningi i zapoznanie się z obiektem. Przez kolejne dwa dni zorganizowane zostanie przynajmniej pięć przejazdów konkursowych z których wyłonieni zostaną mistrzowie Honda Gymkhana 2013 w kategoriach open oraz kobiet. Zarówno dla zwycięzców jaki i pozostałych uczestników przewidziane są nagrody i niespodzianki.

Dodatkowo, Honda w Polsce gotowa jest wspomóc wszelkie inicjatywy związane z organizacją lokalnych imprez Gymkhany. Jeśli są osoby zainteresowane przeprowadzeniem własnych zawodów i chciałby dowiedzieć więcej szczegółów, to zapraszamy do skontaktowania się z oddziałem Hondy Motor Europe w Polsce pod adresem honda(malpa)honda.pl. W takich przypadkach można również liczyć na wsparcie importera poprzez ufundowanie drobnych nagród, bądź okolicznościowych pucharków.

Więcej informacji dotyczących Honda Gymkhana spodziewać się można w aktualnościach i newsletterach na www.honda.pl. Serdecznie zapraszamy.

Honda Gymkhana
Dziewczyna na skuterze Gymkhana
Takahisa Fujinami na Hornecie
publicznosc gymkhana
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: inz. 19/04/2013 14:53

lolo trolololo

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę