tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fun & Safety Toruń - już za dwa tygodnie Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Fun & Safety Toruń - już za dwa tygodnie

Autor: Informacja prasowa 2013.06.11, 08:19 Drukuj

Znakomita okazja dla właścicieli Hond z zachodniej i północnej Polski, aby w bezpiecznych warunkach poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy swoim motocyklem.

W dniach 22 - 23 czerwca 2013, po raz pierwszy na torze kartingowym w Toruniu, odbędzie się impreza Honda Fun & Safety, gdzie klienci autoryzowanej sieci sprzedaży Hondy będą mieli doskonałą okazję do zabawy w bezpiecznych warunkach. Zarówno osoby mniej, jak również bardziej doświadczone, będą mogły liczyć na specjalną opiekę i porady instruktora, który będzie do ich dyspozycji przez cały weekend. Aby wziąć udział w imprezie wystarczy zgłosić się do swojego dealera Hondy po zaproszenie na Honda Fun & Safety. Udział w imprezie jest bezpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

__________________________________________

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę