tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fun & Safety Toruń - już za dwa tygodnie

Honda Fun & Safety Toruń - już za dwa tygodnie

Autor: Informacja prasowa 2013.06.11, 08:19 Drukuj

Znakomita okazja dla właścicieli Hond z zachodniej i północnej Polski, aby w bezpiecznych warunkach poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy swoim motocyklem.

W dniach 22 - 23 czerwca 2013, po raz pierwszy na torze kartingowym w Toruniu, odbędzie się impreza Honda Fun & Safety, gdzie klienci autoryzowanej sieci sprzedaży Hondy będą mieli doskonałą okazję do zabawy w bezpiecznych warunkach. Zarówno osoby mniej, jak również bardziej doświadczone, będą mogły liczyć na specjalną opiekę i porady instruktora, który będzie do ich dyspozycji przez cały weekend. Aby wziąć udział w imprezie wystarczy zgłosić się do swojego dealera Hondy po zaproszenie na Honda Fun & Safety. Udział w imprezie jest bezpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę