tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fun & Safety 2017 Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Fun & Safety 2017

Autor: Informacja prasowa 2017.05.12, 19:32 Drukuj

Honda - największy producent motocykli na świecie oraz firma, która przykłada wielką wagę do spraw związanych z bezpieczeństwem jazdy motocyklem, zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli marki HONDA kupionych w polskiej sieci Honda i serwisowanych w ASO Honda na imprezę FUN&SAFETY (zabawa i bezpieczeństwo).

Szkolenie jest zaplanowane w dwóch turach 20 lub 21 maja 2017 na torze kartingowym Awix Racing Arena w Toruniu, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie w jeździe na motocyklu.

NAS Analytics TAG

Oto lista motocykli, które uczestnicy eventu będą migli sprawdzić na torze w czasie wybranej sesji:

Fireblade SP

Africa Twin

X-ADV DCT

NC750X DCT

CMX500 Rebel

CB1100 RS

Dzień treningowy rozpocznie się instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać ewentualne błędy.

Podczas szkolenia Honda zaprezentuje swoje Nowości 2017, zapewni catering oraz upominki dla uczestników, a informacji na temat leasingu lub kredytu dostarczy Honda Financial Services.

Aby wziąć udział w imprezie Honda Fun & Safety, należy zgłosić się do najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Koszt szkolenia za jeden dzień to tylko:

  • 50 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat (2014 i młodsze)
  • 80 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 lat (2013 i starsze)

Termin zapłaty upływa 15 maja 2017

Cena uczestnictwa w przypadku zapłaty za imprezę przy wjeździe - w przypadku wolnych miejsc - wynosi:

  • 100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat /dzień
  • 160 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 / dzień

Więcej informacji znajdziecie na stronie oraz facebooku.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę