tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CRF 150R Expert na 2009 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CRF 150R Expert na 2009

Autor: Anna Jędrasiak 2008.12.09, 09:37 Drukuj

Oferta Hondy w przyszłym roku wzbogaci się o kolejne wcielenie małego off-roadowca. Oprócz już obecnego na rynku modelu CRF 150R w 2009 w salonach pojawi się wersja specjalna tego motocykla CRF 150R Expert.  Obie maszyny napędzane są tym samym jednocylindrowym, czterosuwowym silnikiem o pojemności 149 cm3.  Moc jednostki także się nie zmieniła. Kierowca otrzyma do dyspozycji  22 KM przy 12 500 obr/min oraz 13,6 Nm przy 10 000 obr/min.

Najbardziej rzucającą się w oczy różnicą miedzy 150, a wersją Ekspert są koła. Nowa CRF otrzymała 19 calowe felgi z przodu oraz 16 calowe z tyłu. Zmienił się także rozstaw osi motocykla i wynosi teraz  50,6 cala. Pociągnęło to za sobą oczywiście także zmiany w zawieszeniu.  Ze względu na większe koła, podwyższyło się także siedzenie. Znajduje się ono na wysokości 863 mm nad ziemią. Ekspert jest także nieco cięższy od swojej podstawowej wersji. Waga motocykla to 85 kg, czyli prawie o pięć kilo więcej, niż dotychczas.

Podobnie jak w większych modelach Honda zdecydowała się na zmianę w kolorystyce motocykla. Oprócz tradycyjnej czerwieni Expert otrzymał również ciekawe czarne malowanie z małymi czerwonymi detalami.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę