tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB 750 z 1969 r. odbudowana po latach. Efekt i koszt zaskakują! [FILM] Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB 750 z 1969 r. odbudowana po latach. Efekt i koszt zaskakują! [FILM]

Autor: Raff 2019.10.06, 18:50 Drukuj

Stare motocykle mają w sobie coś, co sprawia, że wciąż znajdują się chętni do inwestowania w ich odbudowę. Wiele klasyków sprzed lat jest dziś w stanie lepszym niż wtedy, gdy wyjeżdżały z fabryki.

Trudno się temu dziwić - jeśli kochasz motocykle i masz do czynienia z prawdziwą legendą, naturalną reakcją jest chęć ocalenia maszyny, często sporym kosztem.

NAS Analytics TAG

Honda CB 750 z 1969 roku, bohaterka filmu, to świetny przykład motocykla, któremu należy się pieczołowita odbudowa. To jeden z motocykli, które złotymi zgłoskami zapisały się w historii motoryzacji.

Niestety, koszt odbudowy nie był mały. Jak szacuje właściciel mogło być to nawet 25 tys. dolarów (ok. 100 tys. zł.), nie licząc nakładu pracy…

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę