tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB 750 z 1969 r. odbudowana po latach. Efekt i koszt zaskakuj! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB 750 z 1969 r. odbudowana po latach. Efekt i koszt zaskakuj! [FILM]

Autor: Raff 2019.10.06, 18:50 Drukuj

Stare motocykle mają w sobie coś, co sprawia, że wciąż znajdują się chętni do inwestowania w ich odbudowę. Wiele klasyków sprzed lat jest dziś w stanie lepszym niż wtedy, gdy wyjeżdżały z fabryki.

Trudno się temu dziwić - jeśli kochasz motocykle i masz do czynienia z prawdziwą legendą, naturalną reakcją jest chęć ocalenia maszyny, często sporym kosztem.

NAS Analytics TAG

Honda CB 750 z 1969 roku, bohaterka filmu, to świetny przykład motocykla, któremu należy się pieczołowita odbudowa. To jeden z motocykli, które złotymi zgłoskami zapisały się w historii motoryzacji.

Niestety, koszt odbudowy nie był mały. Jak szacuje właściciel mogło być to nawet 25 tys. dolarów (ok. 100 tys. zł.), nie licząc nakładu pracy…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr