tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Highlights MotoGP Niemcy 2010
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Highlights MotoGP Niemcy 2010

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.07.22, 15:53 6 Drukuj

Po czterech opuszczonych z powodu kontuzji, była to pierwsza runda, w której wystartował aktualny Mistrz Świata MotoGP – Valentino Rossi

W miniony weekend, 18. lipca odbyło się GP Niemiec na torze Sachsenring. Po czterech opuszczonych z powodu kontuzji, była to pierwsza runda, w której wystartował aktualny Mistrz Świata MotoGP – Valentino Rossi. Co ciekawe, zsiadając z motocykla chodzi jeszcze o kulach, a już był w stanie pokonać Andreę Dovizioso, przeprowadzić zażarty, ale jednak przegrany pojedynek z Caseyem Stonerem i finiszować na czwartej pozycji. Wyścig z dużą przewagą wygrał Dani Pedrosa, a na drugim stopniu podium stanął Jorge Lorenzo. Wcześniej jednak zawisła czerwona flaga z powodu poważnego wypadku i pożaru motocykla Randy De Punieta. W highlightach zwróćcie uwagę na ujęcia z żyroskopowych kamer on-board. W złożeniach obraz ustawia się mniej więcej w takim poziomie, w jakim powinien patrzeć kierowca.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę