tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Highlights MotoGP Niemcy 2010
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Highlights MotoGP Niemcy 2010

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.07.22, 15:53 6 Drukuj

Po czterech opuszczonych z powodu kontuzji, była to pierwsza runda, w której wystartował aktualny Mistrz Świata MotoGP – Valentino Rossi

W miniony weekend, 18. lipca odbyło się GP Niemiec na torze Sachsenring. Po czterech opuszczonych z powodu kontuzji, była to pierwsza runda, w której wystartował aktualny Mistrz Świata MotoGP – Valentino Rossi. Co ciekawe, zsiadając z motocykla chodzi jeszcze o kulach, a już był w stanie pokonać Andreę Dovizioso, przeprowadzić zażarty, ale jednak przegrany pojedynek z Caseyem Stonerem i finiszować na czwartej pozycji. Wyścig z dużą przewagą wygrał Dani Pedrosa, a na drugim stopniu podium stanął Jorge Lorenzo. Wcześniej jednak zawisła czerwona flaga z powodu poważnego wypadku i pożaru motocykla Randy De Punieta. W highlightach zwróćcie uwagę na ujęcia z żyroskopowych kamer on-board. W złożeniach obraz ustawia się mniej więcej w takim poziomie, w jakim powinien patrzeć kierowca.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę