tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hero Mavrick 440 to indyjski naked, ktry dzieli komponenty z maym Harleyem. Najmocniejszy model w historii indyjskiej marki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hero Mavrick 440 to indyjski naked, ktry dzieli komponenty z maym Harleyem. Najmocniejszy model w historii indyjskiej marki

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.01.25, 08:18 Drukuj

Hero MotoCorp zaprezentowało swój motocykl stworzony na bazie platformy, która najpierw posłużyła Harleyowi w modelu X440. Choć rama i silnik są takie same, to wiele innych elementów się od siebie różni. Oczywiście największa różnica jest widoczna w wyglądzie.

Harley-Davidson X440 został zaprezentowany w lipcu 2023 r. i wzbudził tak duże zainteresowanie, że producent musiał wstrzymać przyjmowanie zamówień. Za stworzenie motocykla jest odpowiedzialny koncern Hero MotoCorp, który teraz przedstawił swoją maszynę zbudowaną na bazie tej samej platformy. Hero Mavrick 440 wjedzie do salonów już w kwietniu.

NAS Analytics TAG

Hero Mavrick 440 ma największy i najmocniejszy silnik w historii marki, choć moc nie powala, gdyż wynosi zaledwie 27 KM. Maksymalny moment obrotowy to 36 Nm i 90 proc. jest dostępne przy 2000 obr./min. Na pokładzie jest m.in. zawieszenie tylne z siedmiostopniową regulacją napięcia wstępnego i pełne oświetlenie LED.

Hero Mavrick 440 ma też zupełnie inny wygląd, który jest prawie dobry, gdyby nie tył zaprojektowany w stylu typowym dla tanich jednośladów z Azji. Siedzisko jest na wysokości 803 mm zamiast 805 mm. Rozstaw osi zmniejszono z 1438 mm do 1388 mm. Hero Mavrick 440 jest też lżejszy o 4 kg i waży 187 kg w stanie gotowym do jazdy. Oba motocykle raczej nigdy nie pojawią się w Europie, ale są ciekawym owocem współpracy. Dostawy modelu Mavrick 440 rozpoczną się w kwietniu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr