tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gimoto Tour
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gimoto Tour

2009.01.28 Informacja prasowa

Kombinezon turystyczny wykonany z najwyszej jakoci materiaów starannie dobieranych i kontrolowanych. Kady egzemplarz jest starannie szyty rcznie przez dowiadczonych woskich pracowników. Wysok jako gwarantuje ponad stuletnie dowiadczenie firmy na rynku skórzanej odziey motocyklowej oraz cige testy najlepszych woskich i wiatowych zawodników.

Podwójne, potrójne, oraz poczwórne szwy dodatkowo klejone od wewntrz dla wzmocnienia, trwaoci oraz komfortu bez zgrubie na czeniach co przy dopasowanym kroju na miar ma ogromne znaczenie. Wewntrzna podpinka wykonana z delikatnego, antyalergicznego materiau, który z atwoci odprowadza wilgo ze skóry. Neoprenowe mankiety oraz konierz na wysokoci karku to drobne szczegóy zapewniajce wysok klas komfortu i gwarantuj, e Twoje zmczenie nigdy nie bdzie kwesti kombinezonu. Mnogo dostpnych opcji konfiguracji daje ok. 4,5 tys. moliwoci, dlatego kady kombinezon jest szyty na zamówienie - równie te w rozmiarach katalogowych.

Specyfikacja techniczna

 • Kombinezon turystyczny, dwuczciowy.
 • Wykonany ze skóry bydlcej o gruboci 1,2 - 1,3 mm.
 • Elastyczne wstawki z materiau Keprotec.
 • Protektory CE na okciach, ramionach oraz kolanach.
 • Elastyczne panele na ramionach, plecach oraz kolanach (harmonijki).
 • W rodku wykonany z elastycznego materiau.
 • Garb aerodynamiczny.
 • Slidery.
 • Kiesze na ochraniacz pleców.
 • Najwysza jako!
 • Rozmiary mskie 46 - 58.
 • Rozmiary damskie 40 - 48.

Opcje dodatkowe do wyboru:

 • Brak perforacji, perforacja na torsie lub perforacja wszdzie.
 • Wypinana podpinka.
 • Duy garb aerodynamiczny, may garb lub brak garbu.
 • Wasne imi na kombinezonie w jednym z 4 miejsc do wyboru i w wybranym kolorze.
 • Na miar.

Opcje za dopat

 • Skóra z kangura 0,8 - 0,9 mm.

Story

Gimoto posiada ponad stuletnią tradycję i doświadczenie. Jest jedną z najbardziej wykwalifikowanych firm specjalizujących się w produkcji odzieży skórzanej. Założona w 1890 roku przez rodzinę Mazzola ciągle pozostaje w rodzinnych rękach. Działalność  Gimoto zaczęła się od produkcji skórzanych rękawic uczestnicząc oraz tworząc trendy w modzie minionego stulecia.

NAS Analytics TAG

W 1978 roku Gilberto Mazzola rozpoczął rozbudowę firmy, która w krótkim czasie zaczęła projektować i szyć wyścigowe skórzane kombinezony motocyklowe i stała się jednym z największych i najbardziej rozpoznawanych narodowych producentów tego typu akcesoriów we Włoszech.

Aktualnie Andrea oraz Daniele Mazzola, właściciele marki Gimoto, wprowadzają istotne zmiany pod względem marketingowym oraz produkcyjnym. Ich celem jest, by marka powoli zyskiwała coraz większą rzeszę zwolenników oraz aby firma stała się wiodącym producentem odzieży skórzanej szytej na miarę ("made to measure", "su misura", "made to fit" to jedne z głównych haseł reklamowych Gimoto).

Filozofia firmy kładzie duży nacisk na dobre relacje z klientem. Każda osoba jest traktowana bardzo poważnie i jest dla nas bardzo ważna. Wysoka jakość usług gwarantuje tworzenie kombinezonów wyścigowych oraz odzieży na miarę, które spełnią oczekiwania, wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta. Sposób w jaki Gimoto realizuje swoją produkcję oraz sprzedaż jest kluczowym elementem  wyróżniającym tą markę spośród gąszczu podobnych do siebie, schematycznych ofert konkurencji.

Kolekcja

Owoc doświadczeń zbieranych latami, Gimoto. Dostarcza każdemu klientowi możliwość stworzenia odzieży na miarę. Ten rodzaj usług zapewnia największy komfort i bezpieczeństwo motocyklisty. Kolekcja odzieży na miarę oferuje największy komfort dzięki eliminacji wszystkich problemów i zmęczenia związanego z używaniem niewygodnego stroju. Innym ważnym aspektem jest bezpieczeństwo. Odzież na miarę oferuje najwyższą klasę ochrony poprzez nie przemieszczające się ochraniacze umieszczone dokładnie w newralgicznych punktach. Szycie „na miarę" jest ściśle związane z konceptem personalizacją stroju. Każdy klient ma możliwość zrealizowania swojego własnego pomysłu na to jak będzie wyglądał jego wymarzony kombinezon za pomocą wielu dostępnych opcji. Zaczynając od kroju poprzez wybór kolorystyki każdego elementu skórzanego spośród ponad 25 różnych kolorów, w tym fluorescencyjnych i metalicznych oraz kończąc na wyborze wielkości garbu, obszaru perforacji, czy imienia lub innej treści umieszczonego na plecach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr