tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Free&Fun KTM Sobczyk Racing Team NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Free&Fun KTM Sobczyk Racing Team

Autor: Informacja prasowa 2009.01.06, 10:16 Drukuj

Paweł Sobczyk po półrocznej przerwie startów w Motocrossie postanowił w nadchodzącym sezonie wrócić w wielkim stylu. Stworzył wyścigowy team, który otrzymał oficjalne wsparcie firmy Free&Fun Motors oraz Fabryki KTM. W skład teamu weszło również trzech młodych zawodników: Klaudiusz i Olgierd Rostowscy oraz Adam Wężyk.

Będzie to pierwszy polski team, w którym doświadczony zawodnik będzie szkolił młodszych, dopiero rozpoczynających swoją karierę. Jest to również pierwszy polski team oficjalnie wspierany przez firmę KTM i Free&Fun.

W planach są starty w Mistrzostwach Polski w Motocrossie Quadów, Mistrzostwach Szwajcarii Supermoto Quadów, start w Krokowej oraz Pont de Vaux. Niewykluczone, że team pojawi się również na Cross Country oraz na zawodach Supermoto. Zespół rozpoczął treningi na nowej maszynie Yamaha YFZ450R, jednak po bezpośrednim porównaniu z najnowszym dzieckiem KTMa postawił na kolor pomarańczowy!

Team w nadchodzącym sezonie zostanie wyposażony w maszyny z najnowszej linii ATV KTM - 505 SX i 450 SX a do treningów oraz startów w Cross Country Team otrzyma modele KTM XC 525 i KTM XC 450.

Filmy:
Free Fun Sobczyk KTM Racing Team
Free Fun test ktm
Free Fun Sobczyk KTM RT Remix
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę