tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fotoradary w Polsce - gdzie są? Szczegółowa mapa NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fotoradary w Polsce - gdzie są? Szczegółowa mapa

Autor: Redakcja 2019.04.24, 16:13 3 Drukuj

Za chwilę majówka, wielu z nas rozjedzie się w trasy po Polsce. O ile w swojej okolicy kojarzymy mniej więcej położenie fotoradarów, to w nieznanych sobie rejonach można się nieprzyjemnie naciąć. Oto szczegółowa i co najważniejsze szczegółowa mapa z zaznaczonymi fotoradarami w całej Polsce.

Uważać trzeba nie tylko na stacjonarne punkty fotograficzne, ale też odcinkowe pomiary prędkości, czy systemy wykrywania przejazdu na czerwonym świetle. A co najważniejsze - najlepiej po prostu jeździć w zgodzie z przepisami. To naprawdę nic trudnego i szybko wchodzi w krew :)

NAS Analytics TAG

mapa urzadzen canard

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę