tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fly Tool Pack - tani i dobry
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fly Tool Pack - tani i dobry

Autor: Lovtza 2013.01.11, 14:39 4 Drukuj

Gdy ruszasz w teren, szczególnie gdy trasa przebiega z dala od cywilizacji, pozostajesz zdany na siebie i to co ze sobą zabierzesz. Upchnąć wszystkie niezbędne narzędzia, dokumenty i części pomoże Ci narzędziówka. Jedną z tańszych na rynku jest propozycja firmy Fly o nazwie Tool Pack. Jak sprawił się ten produkt w trakcie całego sezonu? 

Nazwa i model: Fly Tool Pack

Wykonanie: Produkt wykonano z Cordury o dużej gramaturze. Torba posiada trzy duże komory, z czego jedną foliowaną i wodoszczelną, oraz dwie mniejsze boczne kieszonki - wszystko bezpiecznie zamykane na zamki błyskawiczne i solidne sprzączki. Pas zapinany jest na dużą, trwałą i wygodną klamrę.

Dopasowanie/komfort: Po dobraniu właściwego obwodu pasa torba  leży na kierowcy idealnie. Szeroki pas dobrze rozkłada obciążenie na biodra kierowcy, przez co noszenie narzędziowki nie prowadzi do ucisku, czy też otarć. Sama regulacja jest prosta i szybka.

Problemy jakie dostrzegliśmy w czasie eksploatacji sprowadzały się do użytych zamków błyskawicznych. Po pierwsze nie zapewniają one szczelności komorom wewnątrz torby, po drugie zamki mogą się samoczynnie rozpiąć. 

Trwałość i wytrzymałość: Dzięki do bólu prostej konstrukcji, wytrzymały syntetycznym materiałom i porządnemu szyciu, produkt jest zadziwiająco trwały. Po całym sezonie w terenie materiał zewnętrzny, jak sami widzicie, nie ma na sobie jakichkolwiek rozdarć, przetarć, uszkodzeń. Uszkodzeniu nie uległy nawet wstawki z plastiku wykorzystane w wodoszczelnej kieszeni. Wszystkie ucha do mocowania narzędzi i zamki błyskawiczne są w dobrej kondycji. W porządnym stanie są klamry i wszystkie paski. Słowem nie ma się do czego przyczepić.

Przeznaczenie: Fly Tool Pack  to produkt adresowany do szerokiego grona fanów offroadu. Dobrze chroni narzędzia, dokumenty i inne drobiazgi, które wozicie ze sobą w terenie.  Z całą odpowiedzialnością możemy Wam polecić ten produkt.

Cena: 139 zł

Nasza ocena (w szkolnej skali 1-6): 5-

Gdzie to kupić? www.sklep.scigacz.pl

gorka husqvarna310
Fly Tool Pack
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę