Ducati Vyper?
Jednak doczekamy się customa w wykonaniu Ducati?
Claudio Domenical powiedział niedawno, że Ducati rzeczywi¶cie planuje w przyszło¶ci rozszerzenie swojej oferty motocykli. Wygl±da na to, że plotka o budowie włoskiego customa może być bardziej realna, niż na pocz±tku się to wydawało. Vyper ma nawi±zać bezpo¶redni± walkę z amerykańsk± mark± Harley-Davidson.
Na razie wiadomo jedynie, że Ducati Vyper ma otrzymać potężny 1400 cm3 silnik i oczywi¶cie kratownicow± ramę. Z tyłu znajdzie się szeroka opona. Niektóre portale internetowe podaj±, że prototyp nowego motocykla jest już podobno w fazie wstępnych testów, które odbywaj± się w fabryce w Bolonii. Nie pozostaje nam nic innego, niż poczekać spokojnie na rozwój sytuacji. Prezentujemy wam pierwsze wizualizacje nowego customa.







Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarzeCiekawe co z tego wyjdzie. Gdyby wygl±dał jak ten na grafice obok, to z pewno¶ci± nieĽle zamiesza. Tylko ten napęd łańcuchem trochę szpeci sprawę.
Odpowiedz