tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Streetfighter w akcji - lek na dobry humor
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Streetfighter w akcji - lek na dobry humor

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.16, 12:12 4 Drukuj

Bez recepty...

Co zrobić, kiedy jest zima, a motocykl od dawna stoi zamknięty w garażu? Cóż, jest wiele mniej lub bardziej legalnych sposobów, ale my polecamy obejrzenie dobrego onboardu.

NAS Analytics TAG

Rano dostarczyliśmy Wam dawki emocji z szaloną Hondą CB500 (jeszcze raz dzięki, Michał!). A teraz uderzamy z wielkiego działa przeciwpancernego. Ducati Streetfighter nie jest przesadnie popularnym motocyklem, bo nie każdy potrafi ogarnąć potencjał drzemiący w tym sprzęcie. Z prawdziwą przyjemnością jednak oglądamy filmy takie jak ten, które przedstawiają wszystko to, co kochamy w motocykliźmie. Boczne, kręte drogi, szybki motocykl i jego wspaniały dźwięk. Bierzcie i cieszcie się wszyscy. Prawda, że Dukat zdrowo brzmi przy zamknięciu gazu?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę