tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Scrambler najpikniejszym motocyklem na EICMA
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Scrambler najpikniejszym motocyklem na EICMA

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2014.11.17, 09:10 Drukuj

Ducati Scrambler nie został jeszcze wprowadzony do sprzedaży, a już zgarnia nagrody. Mowa o plebiscycie na najpiękniejszy motocykl na targach EICMA przeprowadzanym przez magazyn Motociclismo. Scrambler zgarnął 43% głosów z ponad dziesięciu tysięcy ludzi, którzy odwiedzili targi EICMA. Ducati było najpopularniejszym wyborem zwiedzających jak również głosujących online.

NAS Analytics TAG

Nie ma się czemu dziwić z dwóch powodów. Po pierwsze, Scrambler jest naprawdę ładnym sprzętem. Ducati udało się połączyć tradycję i ducha starego modelu z nowoczesnością i stylem XXI wieku. Po drugie, mając na uwadze jak wielki hype był zorganizowany w przypadku Scramblera, chyba każdy miał zakodowane, że będzie to interesujący i stylowy motocykl. Niemałym zaskoczeniem jest jednak fakt, że MV Agusta z nowym modelem Dragster RR nie zdobyła tytułu. Subiektywną ocenę zostawiamy Wam.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr