tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Scrambler najpiękniejszym motocyklem na EICMA NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Scrambler najpiękniejszym motocyklem na EICMA

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.11.17, 09:10 Drukuj

Ducati Scrambler nie został jeszcze wprowadzony do sprzedaży, a już zgarnia nagrody. Mowa o plebiscycie na najpiękniejszy motocykl na targach EICMA przeprowadzanym przez magazyn Motociclismo. Scrambler zgarnął 43% głosów z ponad dziesięciu tysięcy ludzi, którzy odwiedzili targi EICMA. Ducati było najpopularniejszym wyborem zwiedzających jak również głosujących online.

NAS Analytics TAG

Nie ma się czemu dziwić z dwóch powodów. Po pierwsze, Scrambler jest naprawdę ładnym sprzętem. Ducati udało się połączyć tradycję i ducha starego modelu z nowoczesnością i stylem XXI wieku. Po drugie, mając na uwadze jak wielki hype był zorganizowany w przypadku Scramblera, chyba każdy miał zakodowane, że będzie to interesujący i stylowy motocykl. Niemałym zaskoczeniem jest jednak fakt, że MV Agusta z nowym modelem Dragster RR nie zdobyła tytułu. Subiektywną ocenę zostawiamy Wam.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę