tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Panigale R 2015 - mocy przybywaj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Panigale R 2015 - mocy przybywaj

Autor: Lovtza 2014.11.03, 22:34 2 Drukuj

W obliczu pojawienia się nowego BMW S1000RR i nowej Yamahy R1 poprawienie osiągów flagowego superbika było dla Ducati koniecznością. Nowe Ducati Panigale R będzie miało w przyszłym sezonie przeprojektowany silnik, w którym zastosowano lżejsze komponenty. Efekt zmian? 205KM i jak deklaruje producent - znakomita reakcja na dodanie gazu. To maszyna przygotowana przede wszystkim pod kątem wykorzystania na torze wyścigowym. Dzięki nowej, zrewidowanej elektronice motocykl ma w pełni wykorzystać potencjał mocniejszej jednostki napędowej.

Wyostrzeniu uległa geometria podwozia. Kąt główki ramy jest teraz ostrzejszy o 0,5 stopnia. Mocowanie wahacza można zmieniać w zakresie 4 możliwych wysokości. Motocykl jedzie na w pełni wyścigowym, mechanicznie sterowanym zawieszeniu Ohlins, którego nastawy są stricte torowe.

NAS Analytics TAG

Ducati chwali się także obniżeniem masy. Dzięki nowej litowo-jonowej baterii, tytanowemu układowi wydechowemu Ducati Performance by Akrapovič nowe Panigale R ma zejść z masą własną do niewiarygodnych w tej klasie 162kg (172kg bez paliwa).

Konferencja prasowa Ducati EICMA 2014 konstruktorzy

Konferencja prasowa Ducati EICMA 2014 art

Wydech Panigale Konferencja prasowa Ducati EICMA 2014

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr