tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Multistrada 1200 - ruszyła seryjna produkcja

Ducati Multistrada 1200 - ruszyła seryjna produkcja

Autor: Eristof 2010.02.16, 15:03 7 Drukuj

Pierwszy egzemplarz motocykla Ducati Multistrada 1200 opuścił taśmę produkcyjną

Ducati Multistrada 1200 to jeden z najbardziej ekscytujących nowości tego roku. Zrobił ogromną furorę wśród gości targów EICMA 2009, gdzie miała miejsce oficjalna prezentacja modelu. Został okrzyknięty najlepszym motocyklem tej wystawy.

Wczoraj popołudniu we włoskiej fabryce Ducati w Bolonii, z taśmy produkcyjnej zjechał pierwszy z seryjnej produkcji model tego niezwykłego motocykla. Nowego członka rodziny Ducati symbolicznie przywitali i ochrzcili szampanem przedstawiciele zarządu włoskiej marki Gabriele Del Torchio, Claudio Domenicali, Silvano Fini oraz liczne grono zaproszonych na tą uroczystość gości. Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować i czekać na pierwsze Mulitistrady 1200 na naszych drogach.

Zdjęcia
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę