tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Hypermotard 950 - zaczynamy jazdy testowe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Hypermotard 950 - zaczynamy jazdy testowe

Autor: Barry 2019.01.25, 16:51 1 Drukuj

W Polsce wciąż niedoceniony i niezbyt popularny Hypermotard doczekał się nowego wcielenia. Tym razem do gry i zabawy wkracza Ducati Hypermotard 950 oraz specjalna wersja 950 SP. Czas wziąć na warsztat i przetestować!

Pisząc ten tekst jestem już jedną nogą za drzwiami biura i startuję na moje pierwsze w tym roku, premierowe jazdy testowe. Rozpoczęcie sezonu zapowiada się wybitnie emocjonująco, bo co jak co, ale na takim motocyklu jak Hypermotard, na pewno nie będę się nudzić…

NAS Analytics TAG

Same liczby 114 KM i 96 Nm, w czasach dwustukonnych bestii, nie robią na nikim wrażenia. Dopiero w połączeniu tych osiągów z geometrią podwozia i jakże charakterystyczną pozycją za kierownicą zamieniają Hypermotarda w jedną z najlepszych zabawek dla dużych chłopców, jakie kiedykolwiek wymyślono!

Jestem szalenie ciekawy nowego Hypermotarda 950 i wyjątkowo spragniony jazdy. Z połączenia dwóch powyższych oraz pokręconych dróg Gran Canarii, gdzie Włosi zorganizowali jazdy testowe, powstanie dla was zapewne obszerny materiał filmowy i tekstowy. Odpalimy również transmisję na żywo z testów na naszym facebooku.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie nowego Hypermotarda 2019, albo chcecie, by na coś zwrócić szczególną uwagę w czasie tekstu, śmiało piszcie w komentarzach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę