tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Drogowi Pomocnicy Dagobert Lisiecki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Drogowi Pomocnicy Dagobert Lisiecki

Drogowi Pomocnicy Dagobert Lisiecki to firma, która zaczęła działać od wielu lat. Realizuję prace przede wszystkim w Warszawie oraz w okolicznych miasteczkach, realizując na tych obszarach usługi z dziedziny dwudziestoczterogodzinnej pomocy drogowej. Prócz tego jednak zajmuję się też holowaniem i transportem samochodów. Prace te wykonuję wewnątrz całej Polski i Europy.

Adres

ul. Nowolipie 29/11
01-002 Warszawa

Telefon: 720 300 500
E-mail: kontakt@taniapomocdrogowa.warszawa.pl WWW:

OPIS FIRMY

Drogowi Pomocnicy Dagobert Lisiecki wykonuje prace od ponad dwudziestu lat i proponuje dwudziestoczterogodzinną pomoc drogową i holowanie samochodów w granicach Polski i całej Unii Europejskiej. Zlecenia wykonujemy przede wszystkim w obrębie Warszawy oraz w leżących w pobliżu miejscowościach. Mamy specjalistyczny warsztat oraz zespół najlepszych w swoim fachu fachowców, każdy jest wyszkolony w danej dziedzinie na przykład: elektryk-diagnosta, mechanik, blacharz. Współpracujemy z zaufanym warsztatem naprawczym oraz mamy auta zastępcze, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompletną obsługę związaną z naprawą i holowaniem samochodu. Proponujemy nad wyraz niskie ceny i samochód zastępczy na czas naprawy.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę