tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Drogowi Pomocnicy Dagobert Lisiecki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Drogowi Pomocnicy Dagobert Lisiecki

Drogowi Pomocnicy Dagobert Lisiecki to firma, która zaczęła działać od wielu lat. Realizuję prace przede wszystkim w Warszawie oraz w okolicznych miasteczkach, realizując na tych obszarach usługi z dziedziny dwudziestoczterogodzinnej pomocy drogowej. Prócz tego jednak zajmuję się też holowaniem i transportem samochodów. Prace te wykonuję wewnątrz całej Polski i Europy.

Adres

ul. Nowolipie 29/11
01-002 Warszawa

Telefon: 720 300 500
E-mail: kontakt@taniapomocdrogowa.warszawa.pl WWW:

OPIS FIRMY

Drogowi Pomocnicy Dagobert Lisiecki wykonuje prace od ponad dwudziestu lat i proponuje dwudziestoczterogodzinną pomoc drogową i holowanie samochodów w granicach Polski i całej Unii Europejskiej. Zlecenia wykonujemy przede wszystkim w obrębie Warszawy oraz w leżących w pobliżu miejscowościach. Mamy specjalistyczny warsztat oraz zespół najlepszych w swoim fachu fachowców, każdy jest wyszkolony w danej dziedzinie na przykład: elektryk-diagnosta, mechanik, blacharz. Współpracujemy z zaufanym warsztatem naprawczym oraz mamy auta zastępcze, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompletną obsługę związaną z naprawą i holowaniem samochodu. Proponujemy nad wyraz niskie ceny i samochód zastępczy na czas naprawy.

Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę