tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Drezno-Wrocław 2008 - zapowiedź
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Drezno-Wrocław 2008 - zapowiedź

Autor: Eristof 2008.06.27, 11:45 Drukuj

Ponad 250 załóg z całej Europy, ponad 1500 kilometrów trasy po trudnych, poligonowych terenach i morderczy tydzień rywalizacji quadów, motocykli, ciężarówek oraz samochodów terenowych - kolejna edycja „Małego Dakaru" już w najbliższy weekend

Już w najbliższy weekend startuje XIV edycja największego rajdu terenowego w Europie - Rajd Drezno-Wrocław. Przez siedem dni zawodnicy na quadach, motocyklach, ciężarówkach oraz samochodach terenowych będą walczyli o jak najlepsze miejsca. Morderczy wyścig po trudnych, poligonowych terenach, gdzie ogromne leje po pociskach i głębokie doły wyryte przez ciężki sprzęt wojskowy nie są rzadkością, stanie się sprawdzianem ich umiejętności technicznych, tężyzny fizycznej, a także siły charakteru.

Jak do tej pory swój udział zapowiedziały aż 23 załogi z Polski, które w tym roku po raz pierwszy uzupełnią również motocykle. Oczywiście na „Małym Dakarze" nie zabraknie naszych czołowych quadowców, Krzysztofa Kretkiewicza - zwycięzcy Drezno-Wrocław 2007 w kategorii quadów oraz Jacka Bujańskiego, który po kłopotach z czterokołowcem ukończył rajd na 5. miejscu. Po wygraną jedzie także Krzysztof Ostaszewski, który w ubiegłym roku, swym ciężarowym Uralem z silnikiem Volvo dosłownie zmiażdżył konkurencję.

Trzymamy mocno kciuki za wszystkich naszych reprezentantów i mamy nadzieję, że w tym roku przywiozą nam jeszcze większa ilość pucharów.  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę