tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dream Catchers' Journey. Trwa niezwyka wyprawa dwjki blogerw do Nowej Zelandii!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dream Catchers' Journey. Trwa niezwyka wyprawa dwjki blogerw do Nowej Zelandii!

Autor: Raff 2018.10.12, 12:04 Drukuj

Trwa wyprawa dwójki blogerów z Dream Catchers do Nowej Zelandii. Podróżnicy mają już za sobą europejską część trasy, Turcję, Gruzję, Iran, Turkmenistan i Uzbekistan. Aktualnie przebywają w Tadżykistanie.

Dream Catchers to para blogerów i motocyklowych podróżników, która postanowiła rzucić pracę w korporacji, by spełnić swoje wielkie marzenie o podróży życia. Po miesiącach przygotowań - szkoleń i załatwianiu niezliczonych dokumentów, zapakowali swój dobytek na BMW F800 GS i Hondę CRF250, a następnie ruszyli do Nowej Zelandii.

NAS Analytics TAG

Po dość spokojnej, niemal odprężającej europejskiej części trasy, podróżnicy musieli zmierzyć się z chaotycznym i pozbawionym jakichkolwiek zasad ruchem ulicznym w Stambule. Z tej próby nasza para wyszła jednak zwycięsko, choć nagrodą był nocleg w… domu publicznym.

Dream Catchers Journey 09

Potem z ruchem ulicznym było już tylko gorzej. W Gruzji okazało się, że tamtejsi kierowcy mają umiejętność przewidywania przyszłości, wyprzedzając na trzeciego pod górę na zakręcie. Doświadczyli też bliskiego kontaktu z wszechobecnym bydłem, chaczapuri i tamtejszą biurokracją.

Nieco lepiej poszło im w Iranie, gdzie musieli zmierzyć się z różnicami kursowymi riala do dolara i… tomana. Tak, dokładnie, my też nie wiemy o co chodzi, podobnie jak dwójka naszych podróżników. To skomplikowane operacje finansowe, w których trzeba orientować się w lot, by nie zbankrutować przy  pierwszej próbie wymiany.

Marta i Łukasz doświadczyli też na czym polega sława, Marta dodatkowo nabrała sporej niechęci do chusty, która lubiła się utaplać w dżemie. O co chodzi? Odwiedźcie blog Dream Catchers' Journey i sprawdźcie sami!

Dream Catchers Journey 13

Dream Catchers Journey 08

Dream Catchers Journey 12

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr