tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dobry motocykl w dobrej cenie. Sukces programu Triumph Polska
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dobry motocykl w dobrej cenie. Sukces programu Triumph Polska

Autor: Informacja prasowa 2018.03.07, 11:10 3 Drukuj

Program "Dobry motocykl w dobrej cenie" polskiego dystrybutora motocykli Triumph jest wielkim sukcesem - motocykle z rocznika 2017 sprzedają się jak świeże bułeczki!

Pod koniec grudnia pisaliśmy o motocyklach Triumph z rocznika 2017, które czekają na nabywców w salonach tej marki. Fabrycznie nowe jednoślady można kupić w bardzo dobrych cenach, dostępnych jest wiele modeli.

NAS Analytics TAG

W programie "Dobry motocykl w dobrej cenie" znalazły się między innymi Bobber tańszy o 7500 zł czy Street Cup z upustem 6600 zł. Zainteresowanie miłośników Triumpha programem przerosło najśmielsze oczekiwania - w tym tygodniu do klienta trafił Triumph Tiger 1200.

Znakomita oferta i przestronne, świetnie zaprojektowane salony spowodowały, że początek 2018 był dla Triumph Polska wyjątkowy. W Warszawie powstało osobne miejsce dla motocykli czekających na odbiór przez swoich właścicieli.

Triumph prowadzi też program "Używany gwarantowany", w którym dostępne są używane motocykle tej marki pochodzące z polskiej sieci sprzedaży, z pełną historią i gwarancją. Oferty z tego programu znajdują się pod tym samym linkiem.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor:gaf 07/03/2018 13:33

To ile sprzedali?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr