tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni BMW Motorrad Polska - Mrzeżyno

Dni BMW Motorrad Polska - Mrzeżyno

Autor: Alonzo 2017.06.05, 11:09 Drukuj

Zobaczcie naszą relację video z Dni BMW Motorrad Polska, czyli wielkiej imprezy, która odbyła się w dniach 2-4 czerwca w nadmorskim Mrzeżynie.

Kamera Ścigacz.pl jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego, więc nie mogło nas zabraknąć również na Dniach BMW Motorrad Polska. Na naszym facebookowym kanale mogliście oglądać relacje na żywo, a poniżej macie obszerny materiał video. Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja uczestników. Zobaczcie Dni BMW Motorrad Polska w pigułce!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę