tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dakar 2015 najtrudniejszym do tej pory?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dakar 2015 najtrudniejszym do tej pory?

Autor: Beavis 2014.11.20, 09:39 Drukuj

Wysokość nad poziomem morza ma być czynnikiem decydującym o trudności najbliższej edycji legendarnego rajdu.

Rajd Dakar 2015 startuje już 1. stycznia 2015 roku. Na starcie stanie 168. motocyklistów, w tym oczywiście Kuba Przygoński oraz nowy nabytek Orlen Teamu - Kuba Piątek. Dodatkowo w Dakarze zadebiutuje wspierana przez nas ekipa Nasz Dakar w składzie Paweł Stasiaczek i Michał Hernik (trzeci muszkieter, Norbert Madetko, pojedzie samochodem jako wsparcie). Na starcie pojawi się Maciej Berdysz. Wśród quadzistów o zwycięstwo powalczy Rafał Sonik, zdeterminowany by w końcu stanąć na najwyższym stopniu podium po pechowym Dakarze 2014. 

NAS Analytics TAG

Organizator imprezy Etienne Lavigne podczas konferencji prasowej dotyczącej Dakaru, która odbyła się w tym tygodniu w Paryżu, zapowiedział, że będzie to jeden z trudniejszych rajdów do tej pory. Zawodnicy spędzą sporo czasu na wysokościach przekraczających 3 500m n.p.m. W drugim tygodniu zmagań rozegrane zostaną dwa odcinki maratońskie oraz najdłuższy z odcinków z Termas Rio Hondo do Rosario mierzący aż 1024 km (jednego dnia w terenie!).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr